33721
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.

 Handlevogn

Handlevognen er tom.

Nyhetsmail

Motta nyheter per epost.

      Part of Lagercrantz Group

Fiberpatch 9/125 SC-ST - 2,0 m LSZH

Singlemode Duplex OS1/OS2 Gul

Varenr:
O2073.2
O2073.2 EFB Elektronik O2073.2 Fiberpatch 9/125 SC-ST -  2,0 m LSZH Singlemode Duplex OS1/OS2 Gul
O2073.2 EFB Elektronik O2073.2 Fiberpatch 9/125 SC-ST -  2,0 m LSZH Singlemode Duplex OS1/OS2 Gul
Duplex Fibersnor SC-ST
Singlemode 9/125 LSZH
 
Duplex Jumper SC/ST 9/125μ
ECOFIBER, LSOH
Jacket yellow
Fiber I-VH 2E 9/125µ OS1/OS2
Connectors SC blue + ST