Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.
O0312.3 EFB Elektronik O0312.3 Fiberpatch 50/125 LC-LC -  3,0 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua

Fiberpatch 50/125 LC-LC - 3,0 m LSZH

Multimode Duplex OM3 Aqua

Produktinfo
Duplex Fibersnor LC-LC
Multimode 50/125 LSZH OM3
 
LC/LC Duplex Jumper I-VH 2G (2mm)
50/125µ, OM3
Faser I-VH 2G 50/125µ OM3
2x LC connector beige
Aqua
 
Copyright © 2014 Leteng AS - All rights reserved Webshopen er levert av MultiCase Norge AS (3.14.11.54 )