Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.
O7413.10 EFB Elektronik O7413.10 Fiberpatch 50/125 SC-SC - 10 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua

Fiberpatch 50/125 SC-SC - 10 m LSZH

Multimode Duplex OM3 Aqua

Produktinfo
Duplex Fibersnor SC-SC
Multimode 50/125 LSZH OM3
Copyright © 2014 Leteng AS - All rights reserved Webshopen er levert av MultiCase Norge AS (3.14.11.54 )