Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.
O6023.10 EFB Elektronik O6023.10 Fiberpatch 62,5/125 ST-ST - 10 m LSZH Multimode Duplex OM1 Orange

Fiberpatch 62,5/125 ST-ST - 10 m LSZH

Multimode Duplex OM1 Orange

Produktinfo
Fiberpatch ST-ST 62,5/125 LSZH
Multimode OM1 Orange
 
Duplex Jumper ST/ST 62,5/125µ,
10 m, OM1, LSZH, orange
Jacket orange
Fiber I-VH 2G 62.5/125µ OM1
Connectors 2x ST
 
Copyright © 2014 Leteng AS - All rights reserved Webshopen er levert av MultiCase Norge AS (3.14.11.54 )