Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.
53316.3 EFB Elektronik 53316.3 Adapter Fiber SC-SC Duplex Singlemode Fiberadapter SC-SC SM Keramisk

Adapter Fiber SC-SC Duplex Singlemode

Fiberadapter SC-SC SM Keramisk

Produktinfo
Singlemode SC/SC duplex adaptor
 
Storage Temperature, °C -55 ~ +85
Operating Temperature, °C -40 ~ +75
Typical Insertion Loss, dB 0.1
Sleeve Material Ceramic
 
Copyright © 2015 Leteng AS - All rights reserved Webshopen er levert av MultiCase Norge AS (3.15.2.33 )