Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.
53103.5 EFB Elektronik 53103.5 Adapter Fiber ST-ST Simplex Singlemode Singlemode ST Simplex Adapter

Adapter Fiber ST-ST Simplex Singlemode

Singlemode ST Simplex Adapter

Produktinfo
ST/ST simplex adapter
single-mode, sleeve ceramic, Euromicron
Copyright © 2015 Leteng AS - All rights reserved Webshopen er levert av MultiCase Norge AS (3.15.2.33 )