Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.
FT-802 Planet Technology Corp. FT-802 Planet Konverter 100TX - 100FX MM SC 10/100TX - 100FX Multimode 2 km

Planet Konverter 100TX - 100FX MM SC

10/100TX - 100FX Multimode 2 km

Produktinfo
Planet Mediaconverter
Autosense 10/100-Base-TX til fiber 100Base-FX SC Multimode
 
Key Features
  • Comply with IEEE802.3, IEEE802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX Standard
  • Connectors: One RJ-45 (Auto-MDI/MDI-X) Twisted Pair, EIA568
  • One Fiber-optic, 1310nm wavelength SC Multimode
  • TP: 10/100Mbps FX: 100Mbps
  • Full or half-duplex mode by Auto- Negotiation (TP)
  • Full or half-duplex mode by DIP-switch (FX)
  • LED indicators: PWR, FX LNK/ACT, FX FDX/COL, TP 100, TP LNK/ACT, TP FDX/COL
  • Rear DIP-switch: FX duplex mode selection
  • Side DIP-switch: LFP (Link Fault Pass-through) mode selection
Copyright © 2014 Leteng AS - All rights reserved Webshopen er levert av MultiCase Norge AS (3.14.11.54 )