PICKUP  POINT  ENEBAKKVEIEN 117B, OSLO - ÅPENT 07:00-16:00 (MAN-FRE)

67153

ACT Fiber Patch MTP Hun 50/125 OM4, 15m

Polarity B connectors

Varenr: RL7775
2 669,00
-+
Bestillingsvare (9 dager)
BeskrivelseSupport
Beskrivelse

ACT Fiber Patch MTP Hun 50/125 OM4, 15m

 

Veldig godt egnet for datasentre, ultrakompakt 12 fibre i en 3mm kabel med MTP- Kontakt i hver ende.

ACT MTP / MPO-kabler bruker MTP® US Conec-kontakter for blant annet et veldig lite tap

  • MTP hun - MTP hun       
  • Connector type MTP (MPO)
  • Polishing A      UPC
  • Connector B    MTP (MPO) female (x1)
  • Polishing B      UPC
  • Polarity B
  • Fiber cable       Patchcord
  • Fiber type        Multimode
  • Category          OM4
  • Number of fibers          12
  • Core diameter  50/125 µm
  • IL (max.)         0.35 dB
  • IL (avg.)          0.2 dB
  • RL (min.)         20 dB
  • Outer jacket     LSZH
  • Outer diameter 3 mm
  • Cable colour    Erika violet
  • Min. working temperature        -20 °C
  • Max.working temperature        70 °)
Support
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.