Vi har mange leverandører - Ta kontakt om du ikke finner ditt produkt.

Aten Extender 4K HDMI - FIber RX MM - Stereo IR RS-232 - Maks 300 meter Aten Extender 4K HDMI - FIber RX MM - Stereo IR RS-232 - Maks 300 meter Aten Extender 4K HDMI - FIber RX MM - Stereo IR RS-232 - Maks 300 meter

Aten Extender 4K HDMI - FIber RX

MM - Stereo IR RS-232 - Maks 300 meter

Varenr: VE883RK1-AT-G
8 252,00
Logg inn for å se dine nettopriser. Ikke kunde? Søk om forhandlerstatus.
-+
Bestillingsvare (10 dager)

Fri frakt på ordre over kr. 1000!

Du er kr. 1 000,00 unna å få fri frakt

BeskrivelseTilbehørSupport
Beskrivelse

Aten VE883TK1

4K HDMI Optical Extender Receiver

 

 
 
VE883 er en fiberbasert Extender designet for å utvide ukomprimert 4K-signal opp til 300 meter over dupleks fiberoptiske kabler. VE883 oppfyller HDMI-spesifikasjoner, inkludert 3D, Deep Color (opptil 12 bit) og signalhastigheter (opptil 10,2 Gb) for å sikre overlegen videokvalitet. Med ATENs eksklusive FarSmooth-teknologi forhindrer VE883 forsinkelser og frysing ved å tilpasse utgangshastighetene til inngangshastighetene, og sørger for at videoskjermen er stabil, jevn og identisk med kilden, spesielt i langdistanseutvidelsesapplikasjoner der det kreves uavbrutt videostrøm. VE883 har en HDMI-inngang og -utgang, analog lydinngang og -utgang, USB2.0, IR, RS-232-kontrollport og en Gigabit Ethernet-port. For utvidelse fra punkt til punkt kan VE883 motta fiberoptiske kabler ved å sette inn SFP + -moduler i optikkporten.
 
 
  • Utvider HDMI-video, stereolyd, IR, RS-232-kontroll og Ethernet-signaler over tosidig fiberoptisk kabling
  • Bruker tosidige fiberoptiske kabler for å koble senderen og mottakeren
  • Støtter ultra langdistanse overføring opptil 300 meter
  • HDMI (3D, Deep Color, 4K); HDCP 2.2-kompatibel
  • Støtter tapsfri 4K-video opp til 4096 x 2160/3840 x 2160 @ 60Hz (4: 2: 0)
  • FarSmooth - ATENs eksklusive FarSmooth-teknologi forhindrer forsinkelse og frysing ved å tilpasse utgangshastighetene til inngangshastighetene og sørger for at videoskjermen er stabil, jevn og identisk med kilden, spesielt i utvidelsesapplikasjoner for langdistanse der det kreves uavbrutt videostrøm.
  • Støtter Gigabit Ethernet Channel
  • Støtter USB 2.0, med en maksimal overføringshastighet på 25 MB / s
  • Toveis IR-overføring - IR-overføring behandles en retning av gangen, i området fra 30 kHz til 56 kHz
  • Har RS-232 seriell port for tilkobling av eksterne enheter som berøringsskjermer og strekkodeskannere
  • Støtter batchoppgraderinger ved hjelp av Firmware Upgrade Utility
  • Innebygd 8 kV / 15 kV ESD-beskyttelse
  • Plug-and-play
  • Varmt pluggbar
  • Kan monteres på stativ

 

N.B!

  • Maksimal overføringsavstand kan variere avhengig av fibertype, skjøting av kobling, tap etc.  
  • VE883K1: 10 Gbps / 300 m SFP + tosidig multimodus-mottaker (2X-C32-1G)
  • VE883K2: 10 Gbps / 10 km SFP + tosidig multimodus-mottaker (2X-C32-2G)
    ATEN anbefaler bruk av enkeltmodusfibre som samsvarer med IEC 11801 (OS1, OS1a, OS2) og multimodusfibre som samsvarer med IEC 11801 (OM3, OM4) spesifikasjoner.
  • Enheten er klasse 1 laserprodukt. Den oppfyller sikkerhetsforskriftene i IEC / EN 60825-1, 21 CFR 1040.10 og 1040.11, bortsett fra avvik i henhold til lasermerknad nr. 50, datert 24. juni 2007.
Tilbehør
Support