Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.
O0312.3 EFB Elektronik O0312.3 Fiberpatch 50/125 LC-LC -  3,0 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua

Fiberpatch 50/125 LC-LC - 3,0 m LSZH

Multimode Duplex OM3 Aqua

-+
120,00 eks mva
Produktinfo

EFB OM3 LC-LC, 3m

Multimode Duplex 50/125 LSZH 
 


Fiber I-VH 2G 50/125µ OM3
2x LC connector Beige Aqua