PICKUP  POINT  ENEBAKKVEIEN 117B, OSLO - ÅPENT 07:00-16:00 (MAN-FRE)

Adapter Fiber SC-LC Duplex Multimode

MultiMode Duplex Zirkon

Varenr: LET-17-2803
550,00
-+
8 på lager
BeskrivelseAlternativerSupport
Beskrivelse

Skjøtestykke Fiber Duplex

 

 

Når det gjelder skjøte- og adapterkoblinger for fiberkabel, er det hovedsakelig to kvaliteter på markedet. Vi har valgt å tilby den mer eksklusive og betydelig stivere zirkon i alle adaptere for både multimode og single mode.

Alternativer
Support
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.