Vi har åpent fra 07:00-16:00  (man-fre)

Fiberpatch 62,5/125 SC-ST - 3,0 m LSZH

Multimode Duplex OM1 Orange

Varenr: LET-OM1-SC/ST-O03
100,00
-+
15 på lager
BeskrivelseSupport
Beskrivelse

OM1 SC-ST, 3m

 


ST-SC Multimode 62,5 / 125 OM1 brukes kort avstand og har en båndbredde på 200 MHz.km/850 nm-500 MHz.km/1310 nm. På 10 Gb er maksimal lengde 33 meter på 62,5 / 125 OM1

 

SC till ST
Multimode 62,5/125
OM1
Duplex Yd 3,0mm
LSZH

Support
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.