Vi har åpent fra 07:00-16:00  (man-fre)

Fiberpatch 50/125 SC-SC - 0,5 m LSZH

Multimode Duplex OM2 Orange

Varenr: LET-OM2-SC/SC-O00.5
75,00
-+
10 på lager
BeskrivelseAlternativerSupport
Beskrivelse

OM2 SC-SC, 0.5m

 

 

SC-SC Multimode 50/125 OM2 orange

 

Alternativer
Support
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.