Vi har åpent fra 07:00-16:00  (man-fre)

Fiberpatch 50/125 SC-SC - 1 m LSZH

Multimode Duplex OM3 Turkis

Varenr: LET-OM3-SC/SC-T01
100,00
-+
Ikke på lager (5 dager)
BeskrivelseAlternativerSupport
Beskrivelse

OM3 SC-SC, 1m

 

 

OM3 (Optisk Multimode 3) på 50/125 multimodefiber og kreves for å nå 300m maksimum for 10Gbit Ethernet (10 GBaseSR) og er også egnet for 40G og 100G. OM3 har blitt det åpenbare valget for 50/125 fiberkabler for 10 Gbit Ethernet

 

SC till SC
Multimode 50/125
OM3
Duplex Yd 2,0mm
LSZH

Alternativer
Support
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.