Vi har åpent fra 07:00-16:00  (man-fre)

Fiberpatch 50/125 LC-SC - 20 m LSZH

Multimode Duplex OM4 Lilla

Varenr: LET-OM4-LC/SC-L20
440,00
-+
5 på lager
BeskrivelseAlternativerSupport
Beskrivelse

OM4 LC-SC, 20m

 

 

OM4 (Optical Multimode 4) er den nyeste kvalitetsklassen på 50/125 multimodefiber og er nødvendig for å nå 550m maksimum for 10Gbit Ethernet (10GBaseSR) og er også egnet for 40G og 100G. En raffinert produksjonsprosess for selve glasskjernen, optimalisert for svakere, men billigere LED-laser, gjør det mulig å nå lengre avstander med høyere båndbredde.

 

LC till SC
Multimode 50/125
OM4
Duplex Yd 2,0mm
LSZH

Alternativer
Support
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.