PICKUP  POINT  ENEBAKKVEIEN 117B, OSLO - ÅPENT 07:00-16:00 (MAN-FRE)

67185

EFB LC Duplex Adapter OS2

OS2 LC/PC, Blå uten Flens

Varenr: 53515.1
29,00
-+
Bestillingsvare (9 dager)
BeskrivelseTilbehørAlternativerSupport
Beskrivelse

 EFB LC/PC Duplex OS2 Adapter, Blå


For bruk sammen med Keystone Adapter 37501xx.1 

Tilbehør
Alternativer
Support
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.