PICKUP  POINT  ENEBAKKVEIEN 117B, OSLO - ÅPENT 07:00-16:00 (MAN-FRE)

67161 67161 67161

ACT Fiberkasett 24 MTP®-MPO OM3

LC kontakter

Varenr: FA2051
2 785,00
-+
Bestillingsvare (8 dager)
BeskrivelseSupport
Beskrivelse

ACT Fiberkasett 24  MTP®-MPO OM3

Fanout kasett

 

Support
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.