Vi har åpent fra 07:00-16:00  (man-fre)

Fiberpatch 50/125 LC-ST - 10 m LSZH

Multimode Duplex OM2 Orange

Varenr: O0321.10
150,00
-+
Ubekreftet 12.12.2017
BeskrivelseSupport
Beskrivelse

EFB OM2 LC-ST, 10m

Multimode Duplex 50/125, LSZH      

 

 

Fiber 50/125µ OM2
Connector LC-Duplex, beige
Connector ST
Jacket orange

Support
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.