Vi har åpent fra 07:00-16:00  (man-fre)

Fiberpatch 9/125 LC-SC - 10,0 m LSZH

Singlemode Duplex OS1/OS2 Gul

Varenr: O0360.10
150,00
-+
7 på lager
BeskrivelseSupport
Beskrivelse

EFB OS1/ OS2 SC-LC, 10m

Singlemode 9/125 LSZH   

 

 

Konstruksjon:
2 x SC plug simplex singlemode, blue
2 x LC plug simplex singlemode, blue
FO cable I-V(ZN)H 2E 9/125µm OS1/OS2
jacket yellow   

 

Support
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.