Vi har åpent fra 07:00-16:00  (man-fre)

Fiberpatch 50/125 ST-MTRJ - 10 m LSZH

Multimode Duplex OM2 Orange

Varenr: O0710.10
140,00
-+
Bestillingsvare (7 dager)
BeskrivelseSupport
Beskrivelse

EFB OM2 SC-ST, 10m

Multimode Duplex 50/125 LSZH

 

Fiber 50/125µ OM2
Connector SC-Duplex, beige
Connector ST
Jacket orange

 

Support
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.