Vi har åpent fra 07:00-16:00  (man-fre)

Fiberpatch 50/125 SC-MTRJ - 10 m LSZH

Multimode Duplex OM2 Orange

Varenr: O0720.10
140,00
-+
Bestillingsvare (7 dager)
BeskrivelseSupport
Beskrivelse

EFB OM2 SC-MTRJ, 10m 

 Multimode Duplex 50/125, LSZH   



Fiber Multimode 50/125 OM2
Connector MT-RJ, black
Connector SC-Duplex, beige
Jacket orange 

Support
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.