Vi har åpent fra 07:00-16:00  (man-fre)

Fiberpatch 9/125 SC-ST - 5,0 m LSZH

Singlemode Duplex OS1/OS2 Gul

Varenr: O2073.5
120,00
-+
5 på lager
BeskrivelseSupport
Beskrivelse

EFB OS1/ OS2 SC-ST, 5m

Singlemode 9/125, LSZH     



ECOFIBER, LSOH
Fiber I-VH 2E 9/125µ OS1/OS2
Connectors SC blue + ST 
Jacket yellow

Support
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.