Vi har åpent fra 07:00-16:00  (man-fre)

Fiberpatch 9/125 FC-SC - 5,0 m

Singlemode Duplex OS1/OS2 Gul

Varenr: O2423.5
110,00
-+
Bestillingsvare (7 dager)
BeskrivelseSupport
Beskrivelse

EFB OS1/2 - FC - SC, 5m

Singlemode 9/125  

 

 

FC/PC/SC Duplex Jumper I-VH
2E 9/125µ, OS1/OS2 
Jacket yellow
Fiber I-VH 2E 9/125µ OS1/OS2
Connectors SC blue, FC/PC

Support
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.