Vi har åpent fra 07:00-16:00  (man-fre)

Fiberpatch 9/125 SC-SC - 15 m LSZH

Singlemode Duplex OS1/OS2 Gul

Varenr: O2513.15
150,00
-+
13 på lager
BeskrivelseSupport
Beskrivelse

EFB OS2 SC-SC, 15m 

Singlemode 9/125, LSZH    


Konstruksjon:
Connector 1: SC-Duplex, blue
Connector 2: SC-Duplex, blue
Cable:  I-V(ZN) H2E9/125, OS2
Jacket yellow  

Support
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.