Vi har åpent fra 07:00-16:00  (man-fre)

Fiberpatch 62,5/125 LC-SC - 20 m LSZH

Multimode Duplex OM1 Orange

Varenr: O3061.20
196,00
-+
3 på lager
BeskrivelseSupport
Beskrivelse

EFB OM1 LC-SC, 20m

Multimode Duplex 2G 62,5/125

 

 
Cable. Mini Zip Twin 1,8x 3,6mm, LSZH, I-V(ZN)H2G62,5/125
Connector: LC- Duplex, beige
Connector: SC- Duplex, beige
  

Support
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.