Vi har åpent fra 07:00-16:00  (man-fre)

Fiberpatch 62,5/125 SC-SC - 2,0 m LSZH

Multimode Duplex OM1 Orange

Varenr: O6423.2
95,00
-+
3 på lager
BeskrivelseSupport
Beskrivelse

EFB OM1 SC-SC, 2m


Multimode Duplex Jumper 62,5/125µ, LSZH

  
 

Cable: Mini Zip Twin 1,8x 3,6mm, LSZH, I-V(ZN)H2G62,5/125

Connector: SC-Duplex, beige

Orange jacket
 

Support
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.