Vi har åpent fra 07:00-16:00  (man-fre)

Kramer Fiberbunt 50/125 LC-LC - 100 m

Multimode 2xDuplex Orange

Varenr: C-4LC/4LC-328
2 500,00
-+
Bestillingsvare (8 dager)
BeskrivelseSupport
Beskrivelse

Kramer Multifiber, 100m

Multimode Duplex 50/125 4xLC 

 

 

Kramer 4LC fiberoptiske kabler er konstruert av 4 individuelle fargekodede multimode 50 / 125µm simplex kabler med diameter 2.0mm hver, inne i en rund, oransje kappe. De er hovedsakelig ment å komplimentere ulike Kramer sender / mottaker sett.

Underkablene er fargekodede: rød, grønn, blå og oransje og termineres med de populære LC-kontaktene for enkel installasjon og leveres med støvkapsler på endene.

Fiber cord PVC (OFNR) 2.0 x 4.
Fiber Multimode 50/125µm Optical fiber.
Jacket orange, 7.0 mm

 

Support
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.