67153

ACT Fiber Patch MTP Hun 50/125 OM4, 15m

Polarity B connectors

Varenr: RL7775
2 787,00
Logg inn for å se dine nettopriser. Ikke kunde? Søk om forhandlerstatus.
-+
Bestillingsvare (10 dager)

Fri frakt på ordre over kr. 1000!

Du er kr. 1 000,00 unna å få fri frakt

BeskrivelseSupport
Beskrivelse

ACT Fiber Patch MTP Hun 50/125 OM4, 15m

 

Veldig godt egnet for datasentre, ultrakompakt 12 fibre i en 3mm kabel med MTP- Kontakt i hver ende.

ACT MTP / MPO-kabler bruker MTP® US Conec-kontakter for blant annet et veldig lite tap

  • MTP hun - MTP hun       
  • Connector type MTP (MPO)
  • Polishing A      UPC
  • Connector B    MTP (MPO) female (x1)
  • Polishing B      UPC
  • Polarity B
  • Fiber cable       Patchcord
  • Fiber type        Multimode
  • Category          OM4
  • Number of fibers          12
  • Core diameter  50/125 µm
  • IL (max.)         0.35 dB
  • IL (avg.)          0.2 dB
  • RL (min.)         20 dB
  • Outer jacket     LSZH
  • Outer diameter 3 mm
  • Cable colour    Erika violet
  • Min. working temperature        -20 °C
  • Max.working temperature        70 °)
Support

Husk å logge inn for å se dine priser!