PICKUP  POINT  ENEBAKKVEIEN 117B, OSLO - ÅPENT 07:00-16:00 (MAN-FRE)

Leteng er installatørens beste venn

 

Leteng AS er distributør av lyd/bilde og IT-produkter. Vi er spesialister på kabler, nettverk og signalbehandling til lyd- og bildeinstallasjoner. Vi leverer til installatører og forhandlere i hele landet.  

Leteng har erfarne medarbeidere som til enhver tid kan møte kundenes ønsker og utfordringer.  I tillegg til å være en rådgivende samarbeidspartner arrangerer vi kurs og sertifiseringer for å heve kunnskapsnivået i bransjen. Vi ønsker være med på å trygge leveransen mot brukerne.  

Vårt store varelager består av produkter med høy kvalitet og kompatibilitet for å sikre leveranse av de beste løsningene innen møterom, kontrollrom, undervisningsrom, behandlingsrom, digital skilting og effektive kontorløsninger. Vårt mål er å ha det installatøren trenger når han trenger det.   
Leteng er installatørens beste venn.  

 

Dørene er åpne fra 07-16 alle hverdager og du kan når som helst komme inn og få veiledning og varekjøp uten ventetid.

 

 

 

Vi er den gode forbindelsen.

 

 

PRAKTISK INFO

 

 

 

OSLO

Enebakkveien 117 - 0680 Oslo

Adm - Salg - Markedsføring - Teknisk - Lager

Telefon: +47 62 48 24 50

Faks: +47 62 48 15 17

E-post: post@leteng.no

TYNSET

Aumliveien 4C - 2500 Tynset

Sentralbord - Økonomi - Innkjøp

Telefon: +47 62 48 24 50

Faks: +47 62 48 15 17

E-post: post@leteng.no

 

 

 

Leteng AS Org nr: 952 002 872

 

 

 

 

Våre ansatte

Odd Martinsen

Daglig leder

odd@leteng.no

Øyvind Jacobsen

Produkt- og markedssjef

oyvind@leteng.no

Borgar Kristiansen

Salgssjef

borgar@leteng.no

Anna Bruce-Lie

Systemansvarlig

anna@leteng.no

Katti Snapa

Markedskoordinator

katti@leteng.no

Poyan Myhre

Account manager

poyan@leteng.no

Nicolay Sternang

Account manager

nicolay@leteng.no

Aida Hassan

Salg - Kondator

aida@leteng.no

Ole Quist

Teknisk salg

ole@leteng.no

Anders Stokke

Teknisk salg

anders@leteng.no

Christen Frostad

Teknisk salg

christen@leteng.no

Knut Flyen

Innkjøp

knut@leteng.no

 

Magne Wold

Lageransvarlig

magne@leteng.no

Robert Kjølstad

Lager

robert@leteng.no

Nadia Elisabeth Curavic

Kunde- og salgsstøtte

nadia@leteng.no

Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.