Vi har åpent fra 07:00-16:00  (man-fre)

Planet Konverter 100TX - 100FX MM ST

10/100TX - 100FX Multimode 2 km

Varenr: FT-801
550,00
-+
20+ på lager
BeskrivelseTilbehørAlternativerSupport
Beskrivelse
Planet Mediakonverter
Autosense 10/100-Base-TX til fiber 100Base-FX ST Multimode
 
Key Features:
  • Comply with IEEE802.3, IEEE802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX Standard
  • Connectors: One RJ-45 (Auto-MDI/MDI-X) Twisted Pair, EIA568
  • One Fiber-optic, 1310nm wavelength ST Multimode
  • TP: 10/100Mbps FX: 100Mbps
  • Full or half-duplex mode by Auto- Negotiation (TP)
  • Full or half-duplex mode by DIP-switch (FX)
  • LED indicators: PWR, FX LNK/ACT, FX FDX/COL, TP 100, TP LNK/ACT, TP FDX/COL
  • Rear DIP-switch: FX duplex mode selection
  • Side DIP-switch: LFP (Link Fault Pass-through) mode selection
Tilbehør
Alternativer
Support
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.