Vi har åpent fra 07:00-16:00  (man-fre)

Planet SFP 1000Mbps SM WDM 20 km Ind

mini-GBIC RX:1550nm SM -40 - 75°C DDM

Varenr: MGB-TLA20
510,00
-+
Bestillingsvare (8 dager)
BeskrivelseTilbehørSupport
Beskrivelse
Planet Mini GBIC module (SFP)
1000Base-BX SFP Tranciever
 
MGB-TLA20
PHY Type IEEE 802.3ah 1000BASE-BX
Fiber Type Single Mode
Connector WDM/Bidi LC
Wavelength TX: 1310nm, RX: 1550nm
Maximum Distance 20km
Operating Temperature  -40 ~ 75 degrees C
Tilbehør
Support
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.