Vi har åpent fra 07:00-16:00  (man-fre)

Planet SFP+ 10GBase-SR

SFP+ LC Multimode 300 m

Varenr: MTB-SR
700,00
-+
Bestillingsvare (8 dager)
BeskrivelseSupport
Beskrivelse
Planet MTB-Series Module 
10GBase-LR/SR Module
 
• Comply with the IEEE 802.3ae 10 Gigabit Ethernet Standard
• Port Dual LC interface fiber connector (SFP+): MTB-LR / MTB-SR
• For established fiber link distance up to 300m over 50/125μm multi-mode fiber cable
• Plug and Play Installation
 
MTB-SR 1-Port 10GBase-SR SFP+ Fiber optical module -300m
Support
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.