Vi har åpent fra 07:00-16:00  (man-fre)
<< 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
50384 50535 50543 50392
Pris Du sparerAntall  
Z4KENCF1 ZeeVeeZ4KENCF1 ZyPer4K Encoder HDMI RS232 IR 10G SFP+
Varenr:  Z4KENCF1
Lagerbeholdning:
Bestillingsvare (5 dager)
15 990,00 eks. mva
Kjøp
Z4KENCC1U ZeeVeeZ4KENCC1U ZyPer4K Encoder HDMI RS232 IR USB2 10G Cat.6A
Varenr:  Z4KENCC1U
Lagerbeholdning:
Bestillingsvare (5 dager)
15 990,00 eks. mva
Kjøp
Z4KMP24 ZeeVeeZ4KMP24 ZyPer4K Management Platform 24 1-24 Endpoints Encoder/Decoder
Varenr:  Z4KMP24
Lagerbeholdning:
Bestillingsvare (5 dager)
39 990,00 eks. mva
Kjøp
Z4KSFP10G85-3M ZeeVeeZ4KSFP10G85-3M ZyPer4K SFP+ 10GBps 850nm - 300 m 10G SFP+ Multimode LC
Varenr:  Z4KSFP10G85-3M
Lagerbeholdning:
Bestillingsvare (5 dager)
1 490,00 eks. mva
Kjøp
 
<< 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.