Vi har åpent fra 07:00-16:00  (man-fre)
Sortèr på:
48839 43782 17687 40808 19035 40163 37333 37337 37341 49432 49615 37345 19031 33787 44718 33791 40159 49074
Pris Du sparerAntall  
33-4129 Direktronik33-4129 Direktronik SFP MM 1.25Gbps 850 550m DDMI H3C Kode Native
Varenr:  33-4129
Lagerbeholdning:
Bestillingsvare (3 dager)
520,00 eks. mva
Kjøp
33-4123 Direktronik33-4123-18377 Direktronik SFP SM 1.25Gbps 20km # DDMI Kode: MGBLX1
Varenr:  33-4123
Lagerbeholdning:
Bestillingsvare (3 dager)
450,00 eks. mva
Kjøp
MGB-SX2 Planet Technology Corp.MGB-SX2 Planet SFP 1000Mbps MM LC  2 km mini-GBIC 1310nm Multimode 0 - 60°C
Varenr:  MGB-SX2
Lagerbeholdning:
10 på lager
290,00 eks. mva
Kjøp
MGB-SX Planet Technology Corp.MGB-SX Planet SFP 1000Mbps MM LC  550 m mini-GBIC 850nm Multimode 0 - 50°C
Varenr:  MGB-SX
Lagerbeholdning:
8 på lager
270,00 eks. mva
Kjøp
MGB-TSX Planet Technology Corp.MGB-TSX Planet SFP 1000Mbps MM LC 550 m Industri mini-GBIC 850nm Multimode -40 -75°C
Varenr:  MGB-TSX
Lagerbeholdning:
7 på lager
330,00 eks. mva
Kjøp
MGB-LX Planet Technology Corp.MGB-LX Planet SFP 1000Mbps SM LC 10 km mini-GBIC 1310nm Singlemode 0 -50°C
Varenr:  MGB-LX
Lagerbeholdning:
5 på lager
290,00 eks. mva
Kjøp
MGB-TLX Planet Technology Corp.MGB-TLX Planet SFP 1000Mbps SM LC 10 km Industri mini-GBIC 1310nm Singlemode -40 -75°C
Varenr:  MGB-TLX
Lagerbeholdning:
20+ på lager
360,00 eks. mva
Kjøp
MGB-LA10 Planet Technology Corp.MGB-LA10 Planet SFP 1000Mbps SM WDM 10 km mini-GBIC Rx:1550nm Singlemode 0 - 50°C
Varenr:  MGB-LA10
Lagerbeholdning:
14 på lager
380,00 eks. mva
Kjøp
MGB-LB10 Planet Technology Corp.MGB-LB10 Planet SFP 1000Mbps SM WDM 10 km mini-GBIC Tx:1550nm Singlemode 0 - 50°C
Varenr:  MGB-LB10
Lagerbeholdning:
3 på lager
510,00 eks. mva
Kjøp
MGB-LA20 Planet Technology Corp.MGB-LA20 Planet SFP 1000Mbps SM WDM 20 km mini-GBIC RX:1550nm Singlemode 0 - 70°C
Varenr:  MGB-LA20
Lagerbeholdning:
Bestillingsvare (8 dager)
430,00 eks. mva
Kjøp
MGB-TLA20 Planet Technology Corp.MGB-TLA20 Planet SFP 1000Mbps SM WDM 20 km Ind mini-GBIC RX:1550nm SM -40 - 75°C DDM
Varenr:  MGB-TLA20
Lagerbeholdning:
Bestillingsvare (8 dager)
510,00 eks. mva
Kjøp
MGB-TLB20 Planet Technology Corp.MGB-TLB20 Planet SFP 1000Mbps SM WDM 20 km Ind mini-GBIC TX:1550nm SM -40 - 75°C DDM
Varenr:  MGB-TLB20
Lagerbeholdning:
Bestillingsvare (8 dager)
710,00 eks. mva
Kjøp
MGB-LB20 Planet Technology Corp.MGB-LB20 Planet SFP 1000Mbps SM WDM 20km mini-GBIC Tx:1550nm Singlemode 0 - 50°C
Varenr:  MGB-LB20
Lagerbeholdning:
1 på lager
580,00 eks. mva
Kjøp
MGB-GT Planet Technology Corp.MGB-GT Planet SFP 1000Mbps TP  100 m 1000Base-T RJ-45/TP 0 - 50°C
Varenr:  MGB-GT
Lagerbeholdning:
Bestillingsvare (8 dager)
510,00 eks. mva
Kjøp
MFB-FX Planet Technology Corp.MFB-FX Planet SFP 100Mbps MM LC  2 km mini-GBIC 1310nm Multimode 0 - 50°C
Varenr:  MFB-FX
Lagerbeholdning:
20+ på lager
290,00 eks. mva
Kjøp
MFB-TFX Planet Technology Corp.MFB-TFX Planet SFP 100Mbps MM LC 2 km Industri mini-GBIC 1310nm Multimode -40-75°C
Varenr:  MFB-TFX
Lagerbeholdning:
Bestillingsvare (8 dager)
350,00 eks. mva
Kjøp
MFB-F20 Planet Technology Corp.MFB-F20 Planet SFP 100Mbps SM LC 20 km mini-GBIC 1310nm Singlemode 0-50°C
Varenr:  MFB-F20
Lagerbeholdning:
17 på lager
330,00 eks. mva
Kjøp
MFB-TF20 Planet Technology Corp.MFB-TF20 Planet SFP 100Mbps SM LC 20 km Industri mini-GBIC 1310nm Singlemode -40-75°C
Varenr:  MFB-TF20
Lagerbeholdning:
Bestillingsvare (8 dager)
390,00 eks. mva
Kjøp
MTB-SR Planet Technology Corp.MTB-SR Planet SFP+ 10GBase-SR SFP+ LC Multimode 300 m
Varenr:  MTB-SR
Lagerbeholdning:
Bestillingsvare (8 dager)
700,00 eks. mva
Kjøp
 
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.