Vi har åpent fra 07:00-16:00  (man-fre)
Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >>
34232 37137 49200 34886 34890 39706 32978 32982 52377 31994 31998 38025 39872 39864 39868 55076 33311 32566 33315 55188 55084 55096 55100 32570 33319
Pris Du sparerAntall  
53348.1 EFB Elektronik53348.1V2 Adapter Fiber LC-LC Duplex Multimode Multimode LC Adapter
Varenr:  53348.1
Lagerbeholdning:
15 på lager
45,00 eks. mva
Kjøp
53350.31 EFB Elektronik53350.31 Adapter Fiber LC-LC Duplex Singlemode Singlemode LC Adapter
Varenr:  53350.31
Lagerbeholdning:
13 på lager
28,00 eks. mva
Kjøp
53312.34 EFB Elektronik53312.34 Adapter Fiber SC-SC Duplex Multimode Fiberadapter SC-SC MM
Varenr:  53312.34
Lagerbeholdning:
9 på lager
30,00 eks. mva
Kjøp
53303.32 EFB Elektronik53303.32 Adapter Fiber SC-SC Duplex Multimode Fiberadapter SC-SC MM Keramisk
Varenr:  53303.32
Lagerbeholdning:
4 på lager
15,00 eks. mva
Kjøp
53316.3 EFB Elektronik53316.3 Adapter Fiber SC-SC Duplex Singlemode Fiberadapter SC-SC SM Keramisk
Varenr:  53316.3
Lagerbeholdning:
9 på lager
15,00 eks. mva
Kjøp
53307.3 EFB Elektronik53307.3 Adapter Fiber ST-SC Duplex Multimode Fiberadapter ST-SC MM Metal Housing
Varenr:  53307.3
Lagerbeholdning:
2 på lager
24,00 eks. mva
Kjøp
53307.34 EFB Elektronik53307.34 Adapter Fiber ST-SC Duplex Multimode Fiberadapter ST-SC MM Metal Housing
Varenr:  53307.34
Lagerbeholdning:
6 på lager
32,00 eks. mva
Kjøp
53320.34 EFB Elektronik53320.34 Adapter Fiber ST-SC Duplex Singlemode Fiberadapter ST-SC SM Metal Housing ¤
Varenr:  53320.34
Lagerbeholdning:
1 på lager
42,00 eks. mva
Kjøp
53102.32 EFB Elektronik53102.32 Adapter Fiber ST-ST Simplex Multimode Multimode ST Simplex Adapter
Varenr:  53102.32
Lagerbeholdning:
14 på lager
10,00 eks. mva
Kjøp
53102.5 EFB Elektronik53102.5 Adapter Fiber ST-ST Simplex Multimode Multimode ST Simplex Adapter ¤
Varenr:  53102.5
Lagerbeholdning:
1 på lager
34,00 eks. mva
Kjøp
53103.5 EFB Elektronik53103.5 Adapter Fiber ST-ST Simplex Singlemode Singlemode ST Simplex Adapter ¤
Varenr:  53103.5
Lagerbeholdning:
14 på lager
62,00 eks. mva
Kjøp
53028.1 EFB Elektronik53028.1 EFB Dust Cover SC Duplex Sort Plast ¤
Varenr:  53028.1
Lagerbeholdning:
20+ på lager
5,00 eks. mva
Kjøp
39962.2 EFB Elektronik39962.2 Fiber Reel Cleaner Micro-fiber ca.400 Rens
Varenr:  39962.2
Lagerbeholdning:
1 på lager
1 990,00 eks. mva
Kjøp
39975.1 EFB Elektronik39975.1 Fiber Stick Cleaner 1.25mm 10 stk
Varenr:  39975.1
Lagerbeholdning:
2 på lager
140,00 eks. mva
Kjøp
39976.1 EFB Elektronik39976.1 Fiber Stick Cleaner 2.50mm 10 stk
Varenr:  39976.1
Lagerbeholdning:
4 på lager
140,00 eks. mva
Kjøp
LET-OM3-LC/LC-A00.5 Direktronik17-1300 Fiberpatch 50/125 LC-LC -  0,5 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  LET-OM3-LC/LC-A00.5
Lagerbeholdning:
5 på lager
95,00 eks. mva
Kjøp
O0312.0.5 EFB ElektronikO0312.0.5 Fiberpatch 50/125 LC-LC -  0,5 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  O0312.0.5
Lagerbeholdning:
9 på lager
95,00 eks. mva
Kjøp
O0310.1 EFB ElektronikO0310.1 Fiberpatch 50/125 LC-LC -  1,0 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O0310.1
Lagerbeholdning:
Ikke på lager (7 dager)
90,00 eks. mva
Kjøp
O0312.1 EFB ElektronikO0312.1 Fiberpatch 50/125 LC-LC -  1,0 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  O0312.1
Lagerbeholdning:
8 på lager
100,00 eks. mva
Kjøp
LET-OM4-LC/LC-A01 Direktronik17-1602 Fiberpatch 50/125 LC-LC -  1,0 m LSZH Multimode Duplex OM4 Aqua
Varenr:  LET-OM4-LC/LC-A01
Lagerbeholdning:
10 på lager
100,00 eks. mva
Kjøp
LET-OM3-LC/LC-A10 Direktronik17-1316 Fiberpatch 50/125 LC-LC -  10 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  LET-OM3-LC/LC-A10
Lagerbeholdning:
20+ på lager
200,00 eks. mva
Kjøp
LET-OM3-LC/LC-A15 Direktronik17-1318 Fiberpatch 50/125 LC-LC -  15 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  LET-OM3-LC/LC-A15
Lagerbeholdning:
20+ på lager
240,00 eks. mva
Kjøp
LET-OM3-LC/LC-A02 Direktronik17-1306 Fiberpatch 50/125 LC-LC -  2 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  LET-OM3-LC/LC-A02
Lagerbeholdning:
20+ på lager
110,00 eks. mva
Kjøp
O0310.2 EFB ElektronikO0310.2 Fiberpatch 50/125 LC-LC -  2,0 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O0310.2
Lagerbeholdning:
5 på lager
100,00 eks. mva
Kjøp
O0312.2 EFB ElektronikO0312.2 Fiberpatch 50/125 LC-LC -  2,0 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  O0312.2
Lagerbeholdning:
20+ på lager
110,00 eks. mva
Kjøp
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >>
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.