Vi har åpent fra 07:00-16:00  (man-fre)
Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >>
34275 58042 55148 32435 58046 55152 57968 32439 34283 32443 32451 34051 34055 32278 33038 58062 32574 59697 55156 58066 55160 32578 58086 55164 58090
Pris Antall  
O0314.3 EFB ElektronikO0314.3 Fiberpatch 50/125 LC-SC -  3,0 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  O0314.3
Lagerbeholdning:
10 på lager
120,00
Kjøp
LET-OM2-LC/SC-O05 Direktronik90-5674 Fiberpatch 50/125 LC-SC -  5 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  LET-OM2-LC/SC-O05
Lagerbeholdning:
10 på lager
120,00
Kjøp
LET-OM3-LC/SC-A05 Direktronik17-1336 Fiberpatch 50/125 LC-SC -  5 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  LET-OM3-LC/SC-A05
Lagerbeholdning:
6 på lager
140,00
Kjøp
O0320.5 EFB ElektronikO0320.5 Fiberpatch 50/125 LC-SC -  5,0 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O0320.5
Lagerbeholdning:
4 på lager
120,00
Kjøp
LET-OM2-LC/SC-O07 Direktronik90-5675 Fiberpatch 50/125 LC-SC -  7 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  LET-OM2-LC/SC-O07
Lagerbeholdning:
Ubekreftet 09.10.2018
130,00
Kjøp
LET-OM3-LC/SC-A07 Direktronik17-1338 Fiberpatch 50/125 LC-SC -  7 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  LET-OM3-LC/SC-A07
Lagerbeholdning:
16 på lager
165,00
Kjøp
LET-OM4-LC/SC-L07 Direktronik17-1190 Fiberpatch 50/125 LC-SC -  7,0 m LSZH Multimode Duplex OM4 Lilla
Varenr:  LET-OM4-LC/SC-L07
Lagerbeholdning:
8 på lager
230,00
Kjøp
O0320.7.5 EFB ElektronikO0320.7.5 Fiberpatch 50/125 LC-SC -  7,5 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O0320.7.5
Lagerbeholdning:
12 på lager
135,00
Kjøp
O0314.7.5 EFB ElektronikO0314.7.5 Fiberpatch 50/125 LC-SC -  7,5 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  O0314.7.5
Lagerbeholdning:
1 på lager
170,00
Kjøp
O0320.10 EFB ElektronikO0320.10 Fiberpatch 50/125 LC-SC - 10 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O0320.10
Lagerbeholdning:
4 på lager
150,00
Kjøp
O0320.20 EFB ElektronikO0320.20 Fiberpatch 50/125 LC-SC - 20 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O0320.20
Lagerbeholdning:
7 på lager
210,00
Kjøp
O0321.1 EFB ElektronikO0321.1 Fiberpatch 50/125 LC-ST -  1,0 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O0321.1
Lagerbeholdning:
Bestillingsvare (7 dager)
90,00
Kjøp
O0321.2 EFB ElektronikO0321.2 Fiberpatch 50/125 LC-ST -  2,0 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O0321.2
Lagerbeholdning:
Bestillingsvare (7 dager)
100,00
Kjøp
O0321.7.5 EFB ElektronikO0321.7.5 Fiberpatch 50/125 LC-ST -  7,5 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O0321.7.5
Lagerbeholdning:
1 på lager
135,00
Kjøp
O0321.10 EFB ElektronikO0321.10 Fiberpatch 50/125 LC-ST - 10 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O0321.10
Lagerbeholdning:
10 på lager
150,00
Kjøp
LET-OM2-SC/SC-O00.5 Direktronik90-5680 Fiberpatch 50/125 SC-SC -  0,5 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  LET-OM2-SC/SC-O00.5
Lagerbeholdning:
Ubekreftet 09.10.2018
75,00
Kjøp
O6413.0.50 EFB ElektronikO6413.0.50 Fiberpatch 50/125 SC-SC -  0,5 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O6413.0.50
Lagerbeholdning:
5 på lager
75,00
Kjøp
LET-OM3-SC/SC-T00.5 Direktronik17-1400 Fiberpatch 50/125 SC-SC -  0,5 m LSZH Multimode Duplex OM3 Turkis
Varenr:  LET-OM3-SC/SC-T00.5
Lagerbeholdning:
Ikke på lager (5 dager)
Nyheter
90,00
Kjøp
LET-OM3-SC/SC-A00.5 Direktronik17-1823 Fiberpatch 50/125 SC-SC -  0,5 m LSZH Multimode Simplex OM3 Aqua
Varenr:  LET-OM3-SC/SC-A00.5
Lagerbeholdning:
20+ på lager
80,00
Kjøp
LET-OM2-SC/SC-O01 Direktronik90-5681 Fiberpatch 50/125 SC-SC -  1 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  LET-OM2-SC/SC-O01
Lagerbeholdning:
8 på lager
80,00
Kjøp
LET-OM3-SC/SC-A01 Direktronik17-1824 Fiberpatch 50/125 SC-SC -  1 m LSZH Multimode Simplex OM3 Aqua
Varenr:  LET-OM3-SC/SC-A01
Lagerbeholdning:
15 på lager
90,00
Kjøp
O6413.1 EFB ElektronikO6413.1 Fiberpatch 50/125 SC-SC -  1,0 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O6413.1
Lagerbeholdning:
7 på lager
80,00
Kjøp
LET-OM2-SC/SC-O10 Direktronik90-5686 Fiberpatch 50/125 SC-SC -  10 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  LET-OM2-SC/SC-O10
Lagerbeholdning:
Ikke på lager (5 dager)
140,00
Kjøp
LET-OM3-SC/SC-A10 Direktronik17-1829 Fiberpatch 50/125 SC-SC -  10 m LSZH Multimode Simplex OM3 Aqua
Varenr:  LET-OM3-SC/SC-A10
Lagerbeholdning:
9 på lager
180,00
Kjøp
LET-OM2-SC/SC-O15 Direktronik90-5687 Fiberpatch 50/125 SC-SC -  15 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  LET-OM2-SC/SC-O15
Lagerbeholdning:
Ikke på lager (5 dager)
170,00
Kjøp
 
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >>
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.