Vi har åpent fra 07:00-16:00  (man-fre)
Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >>
57984 58038 55144 34275 57960 58042 55148 32435 57964 58046 55152 57968 32439 34283 32443 32451 34051 34055 32278 33038 58062 32574 55156 58066 55160
Pris Antall  
LET-OM4-LC/SC-L25 Direktronik17-1198 Fiberpatch 50/125 LC-SC -  25 m LSZH Multimode Duplex OM4 Lilla
Varenr:  LET-OM4-LC/SC-L25
Lagerbeholdning:
Ikke på lager (5 dager)
575,00
Kjøp
LET-OM2-LC/SC-O03 Direktronik90-5673 Fiberpatch 50/125 LC-SC -  3 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  LET-OM2-LC/SC-O03
Lagerbeholdning:
10 på lager
110,00
Kjøp
LET-OM3-LC/SC-A03 Direktronik17-1334 Fiberpatch 50/125 LC-SC -  3 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  LET-OM3-LC/SC-A03
Lagerbeholdning:
10 på lager
120,00
Kjøp
O0314.3 EFB ElektronikO0314.3 Fiberpatch 50/125 LC-SC -  3,0 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  O0314.3
Lagerbeholdning:
10 på lager
120,00
Kjøp
LET-OM4-LC/SC-L03 Direktronik17-1186 Fiberpatch 50/125 LC-SC -  3,0 m LSZH Multimode Duplex OM4 Lilla
Varenr:  LET-OM4-LC/SC-L03
Lagerbeholdning:
10 på lager
140,00
Kjøp
LET-OM2-LC/SC-O05 Direktronik90-5674 Fiberpatch 50/125 LC-SC -  5 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  LET-OM2-LC/SC-O05
Lagerbeholdning:
10 på lager
120,00
Kjøp
LET-OM3-LC/SC-A05 Direktronik17-1336 Fiberpatch 50/125 LC-SC -  5 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  LET-OM3-LC/SC-A05
Lagerbeholdning:
12 på lager
140,00
Kjøp
O0320.5 EFB ElektronikO0320.5 Fiberpatch 50/125 LC-SC -  5,0 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O0320.5
Lagerbeholdning:
4 på lager
120,00
Kjøp
LET-OM4-LC/SC-L05 Direktronik17-1188 Fiberpatch 50/125 LC-SC -  5,0 m LSZH Multimode Duplex OM4 Lilla
Varenr:  LET-OM4-LC/SC-L05
Lagerbeholdning:
6 på lager
180,00
Kjøp
LET-OM2-LC/SC-O07 Direktronik90-5675 Fiberpatch 50/125 LC-SC -  7 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  LET-OM2-LC/SC-O07
Lagerbeholdning:
Ikke på lager (5 dager)
130,00
Kjøp
LET-OM3-LC/SC-A07 Direktronik17-1338 Fiberpatch 50/125 LC-SC -  7 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  LET-OM3-LC/SC-A07
Lagerbeholdning:
20+ på lager
165,00
Kjøp
LET-OM4-LC/SC-L07 Direktronik17-1190 Fiberpatch 50/125 LC-SC -  7,0 m LSZH Multimode Duplex OM4 Lilla
Varenr:  LET-OM4-LC/SC-L07
Lagerbeholdning:
3 på lager
230,00
Kjøp
O0320.7.5 EFB ElektronikO0320.7.5 Fiberpatch 50/125 LC-SC -  7,5 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O0320.7.5
Lagerbeholdning:
12 på lager
135,00
Kjøp
O0314.7.5 EFB ElektronikO0314.7.5 Fiberpatch 50/125 LC-SC -  7,5 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  O0314.7.5
Lagerbeholdning:
1 på lager
170,00
Kjøp
O0320.10 EFB ElektronikO0320.10 Fiberpatch 50/125 LC-SC - 10 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O0320.10
Lagerbeholdning:
4 på lager
150,00
Kjøp
O0320.20 EFB ElektronikO0320.20 Fiberpatch 50/125 LC-SC - 20 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O0320.20
Lagerbeholdning:
7 på lager
210,00
Kjøp
O0321.1 EFB ElektronikO0321.1 Fiberpatch 50/125 LC-ST -  1,0 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O0321.1
Lagerbeholdning:
Bestillingsvare (7 dager)
90,00
Kjøp
O0321.2 EFB ElektronikO0321.2 Fiberpatch 50/125 LC-ST -  2,0 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O0321.2
Lagerbeholdning:
1 på lager
100,00
Kjøp
O0321.7.5 EFB ElektronikO0321.7.5 Fiberpatch 50/125 LC-ST -  7,5 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O0321.7.5
Lagerbeholdning:
2 på lager
135,00
Kjøp
O0321.10 EFB ElektronikO0321.10 Fiberpatch 50/125 LC-ST - 10 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O0321.10
Lagerbeholdning:
10 på lager
150,00
Kjøp
LET-OM2-SC/SC-O00.5 Direktronik90-5680 Fiberpatch 50/125 SC-SC -  0,5 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  LET-OM2-SC/SC-O00.5
Lagerbeholdning:
Ikke på lager (5 dager)
75,00
Kjøp
O6413.0.50 EFB ElektronikO6413.0.50 Fiberpatch 50/125 SC-SC -  0,5 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O6413.0.50
Lagerbeholdning:
6 på lager
75,00
Kjøp
LET-OM3-SC/SC-A00.5 Direktronik17-1823 Fiberpatch 50/125 SC-SC -  0,5 m LSZH Multimode Simplex OM3 Aqua
Varenr:  LET-OM3-SC/SC-A00.5
Lagerbeholdning:
2 på lager
80,00
Kjøp
LET-OM2-SC/SC-O01 Direktronik90-5681 Fiberpatch 50/125 SC-SC -  1 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  LET-OM2-SC/SC-O01
Lagerbeholdning:
Forventet til lager 21.06.2018
80,00
Kjøp
LET-OM3-SC/SC-A01 Direktronik17-1824 Fiberpatch 50/125 SC-SC -  1 m LSZH Multimode Simplex OM3 Aqua
Varenr:  LET-OM3-SC/SC-A01
Lagerbeholdning:
15 på lager
90,00
Kjøp
 
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >>
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.