Vi har åpent fra 07:00-16:00  (man-fre)
Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
55052 55060 55064 55068 33733 55072 33578 34803 35154 52155
Pris Du sparerAntall  
LET-OM1-LC/SC-O10 DirektronikLET-OM1-LC/SC-O10 Fiberpatch 62,5/125 LC-SC -  10 m LSZH Multimode Duplex OM1 Orange
Varenr:  LET-OM1-LC/SC-O10
Lagerbeholdning:
Forventet til lager 19.01.2018
150,00 eks. mva
Kjøp
LET-OM1-LC/SC-O15 DirektronikLET-OM1-LC/SC-O15 Fiberpatch 62,5/125 LC-SC -  15 m LSZH Multimode Duplex OM1 Orange
Varenr:  LET-OM1-LC/SC-O15
Lagerbeholdning:
Forventet til lager 19.01.2018
180,00 eks. mva
Kjøp
LET-OM1-LC/SC-O02 DirektronikLET-OM1-LC/SC-O02 Fiberpatch 62,5/125 LC-SC -  2,0 m LSZH Multimode Duplex OM1 Orange
Varenr:  LET-OM1-LC/SC-O02
Lagerbeholdning:
Forventet til lager 19.01.2018
95,00 eks. mva
Kjøp
LET-OM1-LC/SC-O03 DirektronikLET-OM1-LC/SC-O03 Fiberpatch 62,5/125 LC-SC -  3,0 m LSZH Multimode Duplex OM1 Orange
Varenr:  LET-OM1-LC/SC-O03
Lagerbeholdning:
Forventet til lager 19.01.2018
100,00 eks. mva
Kjøp
O3061.3 EFB ElektronikO3061.3 Fiberpatch 62,5/125 LC-SC -  3,0 m LSZH Multimode Duplex OM1 Orange
Varenr:  O3061.3
Lagerbeholdning:
2 på lager
100,00 eks. mva
Kjøp
LET-OM1-LC/SC-O05 DirektronikLET-OM1-LC/SC-O05 Fiberpatch 62,5/125 LC-SC -  5,0 m LSZH Multimode Duplex OM1 Orange
Varenr:  LET-OM1-LC/SC-O05
Lagerbeholdning:
Forventet til lager 19.01.2018
110,00 eks. mva
Kjøp
O3061.5 EFB ElektronikO3061.5 Fiberpatch 62,5/125 LC-SC -  5,0 m LSZH Multimode Duplex OM1 Orange
Varenr:  O3061.5
Lagerbeholdning:
7 på lager
110,00 eks. mva
Kjøp
O3061.10 EFB ElektronikO3061.10 Fiberpatch 62,5/125 LC-SC - 10 m LSZH Multimode Duplex OM1 Orange
Varenr:  O3061.10
Lagerbeholdning:
10 på lager
150,00 eks. mva
Kjøp
O3061.15 EFB ElektronikO3061.15 Fiberpatch 62,5/125 LC-SC - 15 m LSZH Multimode Duplex OM1 Orange
Varenr:  O3061.15
Lagerbeholdning:
5 på lager
180,00 eks. mva
Kjøp
O3061.20 EFB ElektronikO3061.20 Fiberpatch 62,5/125 LC-SC - 20 m LSZH Multimode Duplex OM1 Orange
Varenr:  O3061.20
Lagerbeholdning:
3 på lager
196,00 eks. mva
Kjøp
 
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.