Vi har åpent fra 07:00-16:00  (man-fre)
Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
55056 33906 55052 55060 55064 55068 33733 55072 33578 34803 35154
Pris Antall  
LET-OM1-LC/SC-O01 Direktronik17-0021 Fiberpatch 62,5/125 LC-SC -  1,0 m LSZH Multimode Duplex OM1 Orange
Varenr:  LET-OM1-LC/SC-O01
Lagerbeholdning:
15 på lager
90,00
Kjøp
O3061.1 EFB ElektronikO3061.1 Fiberpatch 62,5/125 LC-SC -  1,0 m LSZH Multimode Duplex OM1 Orange
Varenr:  O3061.1
Lagerbeholdning:
3 på lager
90,00
Kjøp
LET-OM1-LC/SC-O10 Direktronik17-0027 Fiberpatch 62,5/125 LC-SC -  10 m LSZH Multimode Duplex OM1 Orange
Varenr:  LET-OM1-LC/SC-O10
Lagerbeholdning:
10 på lager
150,00
Kjøp
LET-OM1-LC/SC-O15 Direktronik17-0028 Fiberpatch 62,5/125 LC-SC -  15 m LSZH Multimode Duplex OM1 Orange
Varenr:  LET-OM1-LC/SC-O15
Lagerbeholdning:
8 på lager
180,00
Kjøp
LET-OM1-LC/SC-O02 Direktronik17-0022 Fiberpatch 62,5/125 LC-SC -  2,0 m LSZH Multimode Duplex OM1 Orange
Varenr:  LET-OM1-LC/SC-O02
Lagerbeholdning:
19 på lager
95,00
Kjøp
LET-OM1-LC/SC-O03 Direktronik17-0023 Fiberpatch 62,5/125 LC-SC -  3,0 m LSZH Multimode Duplex OM1 Orange
Varenr:  LET-OM1-LC/SC-O03
Lagerbeholdning:
8 på lager
100,00
Kjøp
O3061.3 EFB ElektronikO3061.3 Fiberpatch 62,5/125 LC-SC -  3,0 m LSZH Multimode Duplex OM1 Orange
Varenr:  O3061.3
Lagerbeholdning:
2 på lager
100,00
Kjøp
LET-OM1-LC/SC-O05 Direktronik17-0025 Fiberpatch 62,5/125 LC-SC -  5,0 m LSZH Multimode Duplex OM1 Orange
Varenr:  LET-OM1-LC/SC-O05
Lagerbeholdning:
11 på lager
110,00
Kjøp
O3061.5 EFB ElektronikO3061.5 Fiberpatch 62,5/125 LC-SC -  5,0 m LSZH Multimode Duplex OM1 Orange
Varenr:  O3061.5
Lagerbeholdning:
5 på lager
110,00
Kjøp
O3061.10 EFB ElektronikO3061.10 Fiberpatch 62,5/125 LC-SC - 10 m LSZH Multimode Duplex OM1 Orange
Varenr:  O3061.10
Lagerbeholdning:
10 på lager
150,00
Kjøp
O3061.15 EFB ElektronikO3061.15 Fiberpatch 62,5/125 LC-SC - 15 m LSZH Multimode Duplex OM1 Orange
Varenr:  O3061.15
Lagerbeholdning:
5 på lager
180,00
Kjøp
 
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.