Vi har åpent fra 07:00-16:00  (man-fre)
Kabellengde:
Sortèr på:
33886 33890 33894 33898 44276 33902 36336
Pris Du sparerAntall  
O0371.1 EFB ElektronikO0371.1 Fiberpatch 62,5/125 LC-ST -  1,0 m LSZH Multimode Duplex OM1 Orange
Varenr:  O0371.1
Lagerbeholdning:
4 på lager
90,00 eks. mva
Kjøp
O0371.2 EFB ElektronikO0371.2 Fiberpatch 62,5/125 LC-ST -  2,0 m LSZH Multimode Duplex OM1 Orange
Varenr:  O0371.2
Lagerbeholdning:
6 på lager
95,00 eks. mva
Kjøp
O0371.3 EFB ElektronikO0371.3 Fiberpatch 62,5/125 LC-ST -  3,0 m LSZH Multimode Duplex OM1 Orange
Varenr:  O0371.3
Lagerbeholdning:
6 på lager
100,00 eks. mva
Kjøp
O0371.5 EFB ElektronikO0371.5 Fiberpatch 62,5/125 LC-ST -  5,0 m LSZH Multimode Duplex OM1 Orange
Varenr:  O0371.5
Lagerbeholdning:
8 på lager
110,00 eks. mva
Kjøp
O0371.7.5 EFB ElektronikO0371.7.5 Fiberpatch 62,5/125 LC-ST -  7,5 m LSZH Multimode Duplex OM1 Orange
Varenr:  O0371.7.5
Lagerbeholdning:
Bestillingsvare (7 dager)
130,00 eks. mva
Kjøp
O0371.10 EFB ElektronikO0371.10 Fiberpatch 62,5/125 LC-ST - 10 m LSZH Multimode Duplex OM1 Orange
Varenr:  O0371.10
Lagerbeholdning:
10 på lager
150,00 eks. mva
Kjøp
O0371.15 EFB ElektronikO0371.15 Fiberpatch 62,5/125 LC-ST - 15 m LSZH Multimode Duplex OM1 Orange
Varenr:  O0371.15
Lagerbeholdning:
5 på lager
180,00 eks. mva
Kjøp
 
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.