Vi har åpent fra 07:00-16:00  (man-fre)
Kabellengde:
Sortèr på:
33447 33961 34690 48408 34882
Pris Du sparerAntall  
O6423.1 EFB ElektronikO6423.1 Fiberpatch 62,5/125 SC-SC -  1,0 m LSZH Multimode Duplex OM1 Orange
Varenr:  O6423.1
Lagerbeholdning:
7 på lager
90,00 eks. mva
Kjøp
O6423.2 EFB ElektronikO6423.2 Fiberpatch 62,5/125 SC-SC -  2,0 m LSZH Multimode Duplex OM1 Orange
Varenr:  O6423.2
Lagerbeholdning:
3 på lager
95,00 eks. mva
Kjøp
O6423.3 EFB ElektronikO6423.3 Fiberpatch 62,5/125 SC-SC -  3,0 m LSZH Multimode Duplex OM1 Orange
Varenr:  O6423.3
Lagerbeholdning:
5 på lager
100,00 eks. mva
Kjøp
O6423.5 EFB ElektronikO6423.5 Fiberpatch 62,5/125 SC-SC -  5,0 m LSZH Multimode Duplex OM1 Orange
Varenr:  O6423.5
Lagerbeholdning:
4 på lager
110,00 eks. mva
Kjøp
O6423.20 EFB ElektronikO6423.20 Fiberpatch 62,5/125 SC-SC - 20 m LSZH Multimode Duplex OM1 Orange
Varenr:  O6423.20
Lagerbeholdning:
5 på lager
210,00 eks. mva
Kjøp
 
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.