Vi har åpent fra 07:00-16:00  (man-fre)
Kabellengde:
Sortèr på:
33601 36609 41037 43270 43274
Pris Du sparerAntall  
O6363.1 EFB ElektronikO6363.1 Fiberpatch 62,5/125 SC-ST -  1,0 m LSZH Multimode Duplex OM1 Orange
Varenr:  O6363.1
Lagerbeholdning:
5 på lager
90,00 eks. mva
Kjøp
O6363.2 EFB ElektronikO6363.2 Fiberpatch 62,5/125 SC-ST -  2,0 m LSZH Multimode Duplex OM1 Orange
Varenr:  O6363.2
Lagerbeholdning:
2 på lager
95,00 eks. mva
Kjøp
O6363.5 EFB ElektronikO6363.5 Fiberpatch 62,5/125 SC-ST -  5,0 m LSZH Multimode Duplex OM1 Orange
Varenr:  O6363.5
Lagerbeholdning:
4 på lager
110,00 eks. mva
Kjøp
O6363.7.5 EFB ElektronikO6363.7.5 Fiberpatch 62,5/125 SC-ST -  7,5 m LSZH Multimode Duplex OM1 Orange
Varenr:  O6363.7.5
Lagerbeholdning:
Bestillingsvare (7 dager)
130,00 eks. mva
Kjøp
O6363.10 EFB ElektronikO6363.10 Fiberpatch 62,5/125 SC-ST - 10 m LSZH Multimode Duplex OM1 Orange
Varenr:  O6363.10
Lagerbeholdning:
4 på lager
150,00 eks. mva
Kjøp
 
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.