Vi har åpent fra 07:00-16:00  (man-fre)
Fiberplugger:
LC-LC (9)
LC-SC (7)
LC-ST (7)
SC-SC (5)
SC-ST (5)
ST-ST (8)
 
Halogenfri eller PVC:
PVC (1)
Sortèr på:
<< 1 2
36336 19346 5308 33447 33961 34690 48408 34882 33601 36609 41037 43270 43274 33859 34705 39884 34408 35953 34396 36925 33347 40865 36285
Pris Du sparerAntall  
O0371.15 EFB ElektronikO0371.15 Fiberpatch 62,5/125 LC-ST - 15 m LSZH Multimode Duplex OM1 Orange
Varenr:  O0371.15
Lagerbeholdning:
5 på lager
180,00 eks. mva
Kjøp
RL5003 ACT - IntronicsRL5003 Fiberpatch 62,5/125 SC-MTRJ -  3,0 m Multimode Duplex OM1 Orange &#164; Tilbud
Varenr:  RL5003
Lagerbeholdning:
20+ på lager
70,00 eks. mva
Kjøp
218016 Baltronic OY218016 Fiberpatch 62,5/125 SC-MTRJ -  5,0 m Multimode Duplex Gr&#229; &#164; Tilbud
Varenr:  218016
Lagerbeholdning:
11 på lager
80,00 eks. mva
Kjøp
O6423.1 EFB ElektronikO6423.1 Fiberpatch 62,5/125 SC-SC -  1,0 m LSZH Multimode Duplex OM1 Orange
Varenr:  O6423.1
Lagerbeholdning:
5 på lager
90,00 eks. mva
Kjøp
O6423.2 EFB ElektronikO6423.2 Fiberpatch 62,5/125 SC-SC -  2,0 m LSZH Multimode Duplex OM1 Orange
Varenr:  O6423.2
Lagerbeholdning:
3 på lager
95,00 eks. mva
Kjøp
O6423.3 EFB ElektronikO6423.3 Fiberpatch 62,5/125 SC-SC -  3,0 m LSZH Multimode Duplex OM1 Orange
Varenr:  O6423.3
Lagerbeholdning:
5 på lager
100,00 eks. mva
Kjøp
O6423.5 EFB ElektronikO6423.5 Fiberpatch 62,5/125 SC-SC -  5,0 m LSZH Multimode Duplex OM1 Orange
Varenr:  O6423.5
Lagerbeholdning:
4 på lager
110,00 eks. mva
Kjøp
O6423.20 EFB ElektronikO6423.20 Fiberpatch 62,5/125 SC-SC - 20 m LSZH Multimode Duplex OM1 Orange
Varenr:  O6423.20
Lagerbeholdning:
5 på lager
210,00 eks. mva
Kjøp
O6363.1 EFB ElektronikO6363.1 Fiberpatch 62,5/125 SC-ST -  1,0 m LSZH Multimode Duplex OM1 Orange
Varenr:  O6363.1
Lagerbeholdning:
5 på lager
90,00 eks. mva
Kjøp
O6363.2 EFB ElektronikO6363.2 Fiberpatch 62,5/125 SC-ST -  2,0 m LSZH Multimode Duplex OM1 Orange
Varenr:  O6363.2
Lagerbeholdning:
1 på lager
95,00 eks. mva
Kjøp
O6363.5 EFB ElektronikO6363.5 Fiberpatch 62,5/125 SC-ST -  5,0 m LSZH Multimode Duplex OM1 Orange
Varenr:  O6363.5
Lagerbeholdning:
3 på lager
110,00 eks. mva
Kjøp
O6363.7.5 EFB ElektronikO6363.7.5 Fiberpatch 62,5/125 SC-ST -  7,5 m LSZH Multimode Duplex OM1 Orange
Varenr:  O6363.7.5
Lagerbeholdning:
Bestillingsvare (7 dager)
130,00 eks. mva
Kjøp
O6363.10 EFB ElektronikO6363.10 Fiberpatch 62,5/125 SC-ST - 10 m LSZH Multimode Duplex OM1 Orange
Varenr:  O6363.10
Lagerbeholdning:
3 på lager
150,00 eks. mva
Kjøp
O0711.1 EFB ElektronikO0711.1 Fiberpatch 62,5/125 ST-MTRJ -  1,0m LSZH Multimode Duplex OM1 Orange
Varenr:  O0711.1
Lagerbeholdning:
Bestillingsvare (7 dager)
90,00 eks. mva
Kjøp
O0711.5 EFB ElektronikO0711.5 Fiberpatch 62,5/125 ST-MTRJ -  5,0m LSZH Multimode Duplex OM1 Orange
Varenr:  O0711.5
Lagerbeholdning:
Bestillingsvare (7 dager)
110,00 eks. mva
Kjøp
O6023.0.5 EFB ElektronikON1 Fiberpatch 62,5/125 ST-ST -  0,5 m LSZH Multimode Duplex OM1 Orange
Varenr:  O6023.0.5
Lagerbeholdning:
2 på lager
80,00 eks. mva
Kjøp
O6023.1 EFB ElektronikO6023.1 Fiberpatch 62,5/125 ST-ST -  1,0 m LSZH Multimode Duplex OM1 Orange
Varenr:  O6023.1
Lagerbeholdning:
7 på lager
90,00 eks. mva
Kjøp
O6023.2 EFB ElektronikO6023.2 Fiberpatch 62,5/125 ST-ST -  2,0 m LSZH Multimode Duplex OM1 Orange
Varenr:  O6023.2
Lagerbeholdning:
10 på lager
95,00 eks. mva
Kjøp
O6023.3 EFB ElektronikO6023.3 Fiberpatch 62,5/125 ST-ST -  3,0 m LSZH Multimode Duplex OM1 Orange
Varenr:  O6023.3
Lagerbeholdning:
4 på lager
100,00 eks. mva
Kjøp
O6023.5 EFB ElektronikO6023.5 Fiberpatch 62,5/125 ST-ST -  5,0 m LSZH Multimode Duplex OM1 Orange
Varenr:  O6023.5
Lagerbeholdning:
1 på lager
110,00 eks. mva
Kjøp
O6023.10 EFB ElektronikO6023.10 Fiberpatch 62,5/125 ST-ST - 10 m LSZH Multimode Duplex OM1 Orange
Varenr:  O6023.10
Lagerbeholdning:
4 på lager
140,00 eks. mva
Kjøp
O6023.15 EFB ElektronikO6023.15 Fiberpatch 62,5/125 ST-ST - 15 m LSZH Multimode Duplex OM1 Orange
Varenr:  O6023.15
Lagerbeholdning:
Bestillingsvare (7 dager)
170,00 eks. mva
Kjøp
O6023.20 EFB ElektronikO6023.20 Fiberpatch 62,5/125 ST-ST - 20 m LSZH Multimode Duplex OM1 Orange
Varenr:  O6023.20
Lagerbeholdning:
Bestillingsvare (7 dager)
200,00 eks. mva
Kjøp
 
<< 1 2
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.