Vi har åpent fra 07:00-16:00  (man-fre)
Sortèr på:
32566 32570 32729 32725 33234 32455 32998 33431
Pris Du sparerAntall  
O0310.1 EFB ElektronikO0310.1 Fiberpatch 50/125 LC-LC -  1,0 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O0310.1
Lagerbeholdning:
20+ på lager
90,00 eks. mva
Kjøp
O0310.2 EFB ElektronikO0310.2 Fiberpatch 50/125 LC-LC -  2,0 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O0310.2
Lagerbeholdning:
14 på lager
100,00 eks. mva
Kjøp
O0310.3 EFB ElektronikO0310.3 Fiberpatch 50/125 LC-LC -  3,0 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O0310.3
Lagerbeholdning:
12 på lager
110,00 eks. mva
Kjøp
O0310.5 EFB ElektronikO0310.5 Fiberpatch 50/125 LC-LC -  5,0 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O0310.5
Lagerbeholdning:
10 på lager
120,00 eks. mva
Kjøp
O0310.7.5 EFB ElektronikO0310.7.5 Fiberpatch 50/125 LC-LC -  7,5 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O0310.7.5
Lagerbeholdning:
7 på lager
135,00 eks. mva
Kjøp
O0310.10 EFB ElektronikO0310.10 Fiberpatch 50/125 LC-LC - 10 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O0310.10
Lagerbeholdning:
8 på lager
150,00 eks. mva
Kjøp
O0310.15 EFB ElektronikO0310.15 Fiberpatch 50/125 LC-LC - 15 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O0310.15
Lagerbeholdning:
7 på lager
180,00 eks. mva
Kjøp
O0310.20 EFB ElektronikO0310.20 Fiberpatch 50/125 LC-LC - 20 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O0310.20
Lagerbeholdning:
20+ på lager
210,00 eks. mva
Kjøp
 
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.