PICKUP  POINT  ENEBAKKVEIEN 117B, OSLO - ÅPENT 07:00-16:00 (MAN-FRE)

Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
58062 32574 58066 32578 58086 58090 58070 32582 58094 58074 32903 58078 32907 58082 32911 32915 32919 32923
Pris Antall  
LET-OM2-SC/SC-O00.5 Direktronik90-5680 Fiberpatch 50/125 SC-SC -  0,5 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  LET-OM2-SC/SC-O00.5
Lagerbeholdning:
10 på lager
75,00
Kjøp
O6413.0.50 EFB ElektronikO6413.0.50 Fiberpatch 50/125 SC-SC -  0,5 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O6413.0.50
Lagerbeholdning:
5 på lager
75,00
Kjøp
LET-OM2-SC/SC-O01 Direktronik90-5681 Fiberpatch 50/125 SC-SC -  1 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  LET-OM2-SC/SC-O01
Lagerbeholdning:
8 på lager
80,00
Kjøp
O6413.1 EFB ElektronikO6413.1 Fiberpatch 50/125 SC-SC -  1,0 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O6413.1
Lagerbeholdning:
7 på lager
80,00
Kjøp
LET-OM2-SC/SC-O10 Direktronik90-5686 Fiberpatch 50/125 SC-SC -  10 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  LET-OM2-SC/SC-O10
Lagerbeholdning:
Ikke på lager (7 dager)
140,00
Kjøp
LET-OM2-SC/SC-O15 Direktronik90-5687 Fiberpatch 50/125 SC-SC -  15 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  LET-OM2-SC/SC-O15
Lagerbeholdning:
Ikke på lager (7 dager)
170,00
Kjøp
LET-OM2-SC/SC-O02 Direktronik90-5682 Fiberpatch 50/125 SC-SC -  2 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  LET-OM2-SC/SC-O02
Lagerbeholdning:
10 på lager
90,00
Kjøp
O6413.2 EFB ElektronikO6413.2 Fiberpatch 50/125 SC-SC -  2,0 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O6413.2
Lagerbeholdning:
6 på lager
90,00
Kjøp
LET-OM2-SC/SC-O20 Direktronik90-5688 Fiberpatch 50/125 SC-SC -  20 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  LET-OM2-SC/SC-O20
Lagerbeholdning:
Ikke på lager (7 dager)
200,00
Kjøp
LET-OM2-SC/SC-O03 Direktronik90-5683 Fiberpatch 50/125 SC-SC -  3 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  LET-OM2-SC/SC-O03
Lagerbeholdning:
10 på lager
100,00
Kjøp
O6413.3 EFB ElektronikO6413.3 Fiberpatch 50/125 SC-SC -  3,0 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O6413.3
Lagerbeholdning:
1 på lager
100,00
Kjøp
LET-OM2-SC/SC-O05 Direktronik90-5684 Fiberpatch 50/125 SC-SC -  5 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  LET-OM2-SC/SC-O05
Lagerbeholdning:
10 på lager
110,00
Kjøp
O6413.5 EFB ElektronikO6413.5 Fiberpatch 50/125 SC-SC -  5,0 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O6413.5
Lagerbeholdning:
3 på lager
110,00
Kjøp
LET-OM2-SC/SC-O07 Direktronik90-5685 Fiberpatch 50/125 SC-SC -  7 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  LET-OM2-SC/SC-O07
Lagerbeholdning:
Ubekreftet 26.11.2018
120,00
Kjøp
O6413.7.5 EFB ElektronikO6413.7.5 Fiberpatch 50/125 SC-SC -  7,5 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O6413.7.5
Lagerbeholdning:
6 på lager
125,00
Kjøp
O6413.10 EFB ElektronikO6413.10 Fiberpatch 50/125 SC-SC - 10 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O6413.10
Lagerbeholdning:
12 på lager
140,00
Kjøp
O6413.15 EFB ElektronikO6413.15 Fiberpatch 50/125 SC-SC - 15 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O6413.15
Lagerbeholdning:
13 på lager
170,00
Kjøp
O6413.20 EFB ElektronikO6413.20 Fiberpatch 50/125 SC-SC - 20 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O6413.20
Lagerbeholdning:
8 på lager
200,00
Kjøp
 
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.