Vi har åpent fra 07:00-16:00  (man-fre)
Sortèr på:
33311 33315 33319 48752 33323 48756 33327 33331 33335 33339 33343 48556 48748
Pris Du sparerAntall  
O0312.0.5 EFB ElektronikO0312.0.5 Fiberpatch 50/125 LC-LC -  0,5 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  O0312.0.5
Lagerbeholdning:
12 på lager
95,00 eks. mva
Kjøp
O0312.1 EFB ElektronikO0312.1 Fiberpatch 50/125 LC-LC -  1,0 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  O0312.1
Lagerbeholdning:
Forventet til lager 28.11.2017
100,00 eks. mva
Kjøp
O0312.2 EFB ElektronikO0312.2 Fiberpatch 50/125 LC-LC -  2,0 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  O0312.2
Lagerbeholdning:
18 på lager
110,00 eks. mva
Kjøp
O0312.2.5 EFB ElektronikO0312.2.5 Fiberpatch 50/125 LC-LC -  2,5 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  O0312.2.5
Lagerbeholdning:
Bestillingsvare (7 dager)
115,00 eks. mva
Kjøp
O0312.3 EFB ElektronikO0312.3 Fiberpatch 50/125 LC-LC -  3,0 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  O0312.3
Lagerbeholdning:
7 på lager
120,00 eks. mva
Kjøp
O0312.4 EFB ElektronikO0312.4 Fiberpatch 50/125 LC-LC -  4,0 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  O0312.4
Lagerbeholdning:
Bestillingsvare (6 dager)
130,00 eks. mva
Kjøp
O0312.5 EFB ElektronikO0312.5 Fiberpatch 50/125 LC-LC -  5,0 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  O0312.5
Lagerbeholdning:
2 på lager
140,00 eks. mva
Kjøp
O0312.7.5 EFB ElektronikO0312.7.5 Fiberpatch 50/125 LC-LC -  7,5 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  O0312.7.5
Lagerbeholdning:
7 på lager
170,00 eks. mva
Kjøp
O0312.10 EFB ElektronikO0312.10 Fiberpatch 50/125 LC-LC - 10 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  O0312.10
Lagerbeholdning:
6 på lager
200,00 eks. mva
Kjøp
O0312.15 EFB ElektronikO0312.15 Fiberpatch 50/125 LC-LC - 15 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  O0312.15
Lagerbeholdning:
16 på lager
240,00 eks. mva
Kjøp
O0312.20 EFB ElektronikO0312.20 Fiberpatch 50/125 LC-LC - 20 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  O0312.20
Lagerbeholdning:
Bestillingsvare (7 dager)
300,00 eks. mva
Kjøp
O0312.25 EFB ElektronikO0312.25 Fiberpatch 50/125 LC-LC - 25 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  O0312.25
Lagerbeholdning:
Bestillingsvare (7 dager)
360,00 eks. mva
Kjøp
O0312.30 EFB ElektronikO0312.30 Fiberpatch 50/125 LC-LC - 30 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  O0312.30
Lagerbeholdning:
Bestillingsvare (7 dager)
420,00 eks. mva
Kjøp
 
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.