Vi har åpent fra 07:00-16:00  (man-fre)
Sortèr på:
46951 34295 34299 34303 34307 37665 34311 36482 36486
Pris Du sparerAntall  
O7413.0.5 EFB ElektronikO7413.0.5 Fiberpatch 50/125 SC-SC -  0,5 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  O7413.0.5
Lagerbeholdning:
9 på lager
80,00 eks. mva
Kjøp
O7413.1 EFB ElektronikO7413.1 Fiberpatch 50/125 SC-SC -  1,0 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  O7413.1
Lagerbeholdning:
3 på lager
90,00 eks. mva
Kjøp
O7413.2 EFB ElektronikO7413.2 Fiberpatch 50/125 SC-SC -  2,0 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  O7413.2
Lagerbeholdning:
5 på lager
100,00 eks. mva
Kjøp
O7413.3 EFB ElektronikO7413.3 Fiberpatch 50/125 SC-SC -  3,0 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  O7413.3
Lagerbeholdning:
20+ på lager
110,00 eks. mva
Kjøp
O7413.5 EFB ElektronikO7413.5 Fiberpatch 50/125 SC-SC -  5,0 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  O7413.5
Lagerbeholdning:
3 på lager
120,00 eks. mva
Kjøp
O7413.7.5 EFB ElektronikO7413.7.5 Fiberpatch 50/125 SC-SC -  7,5 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  O7413.7.5
Lagerbeholdning:
15 på lager
150,00 eks. mva
Kjøp
O7413.10 EFB ElektronikO7413.10 Fiberpatch 50/125 SC-SC - 10 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  O7413.10
Lagerbeholdning:
13 på lager
180,00 eks. mva
Kjøp
O7413.15 EFB ElektronikO7413.15 Fiberpatch 50/125 SC-SC - 15 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  O7413.15
Lagerbeholdning:
Bestillingsvare (7 dager)
220,00 eks. mva
Kjøp
O7413.20 EFB ElektronikO7413.20 Fiberpatch 50/125 SC-SC - 20 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  O7413.20
Lagerbeholdning:
Bestillingsvare (7 dager)
280,00 eks. mva
Kjøp
 
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.