Vi har åpent fra 07:00-16:00  (man-fre)
Kabellengde:
Sortèr på:
32064 32068 37169 32060
Pris Du sparerAntall  
O2423.5 EFB ElektronikO2423.5 Fiberpatch 9/125 FC-SC -  5,0 m Singlemode Duplex OS1/OS2 Gul
Varenr:  O2423.5
Lagerbeholdning:
Bestillingsvare (7 dager)
110,00 eks. mva
Kjøp
O2423.7.5 EFB ElektronikO2423.7.5 Fiberpatch 9/125 FC-SC -  7,5 m Singlemode Duplex OS1/OS2 Gul
Varenr:  O2423.7.5
Lagerbeholdning:
Bestillingsvare (7 dager)
120,00 eks. mva
Kjøp
O2423.10 EFB ElektronikO2423.10 Fiberpatch 9/125 FC-SC - 10,0 m Singlemode Duplex OS1/OS2 Gul
Varenr:  O2423.10
Lagerbeholdning:
Bestillingsvare (7 dager)
140,00 eks. mva
Kjøp
O2423.2 EFB ElektronikO2423.2 Fiberpatch 9/125 FC-SC-  2,0 m Singlemode Duplex OS1/OS2 Gul
Varenr:  O2423.2
Lagerbeholdning:
Bestillingsvare (7 dager)
90,00 eks. mva
Kjøp
 
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.