Vi har åpent fra 07:00-16:00  (man-fre)
Kabellengde:
Sortèr på:
36633 33721 33729 37685 32266
Pris Du sparerAntall  
O2073.1 EFB ElektronikO2073.1 Fiberpatch 9/125 SC-ST -  1,0 m LSZH Singlemode Duplex OS1/OS2 Gul
Varenr:  O2073.1
Lagerbeholdning:
13 på lager
100,00 eks. mva
Kjøp
O2073.2 EFB ElektronikO2073.2 Fiberpatch 9/125 SC-ST -  2,0 m LSZH Singlemode Duplex OS1/OS2 Gul
Varenr:  O2073.2
Lagerbeholdning:
1 på lager
105,00 eks. mva
Kjøp
O2073.3 EFB ElektronikO2073.3 Fiberpatch 9/125 SC-ST -  3,0 m LSZH Singlemode Duplex OS1/OS2 Gul
Varenr:  O2073.3
Lagerbeholdning:
4 på lager
110,00 eks. mva
Kjøp
O2073.5 EFB ElektronikO2073.5 Fiberpatch 9/125 SC-ST -  5,0 m LSZH Singlemode Duplex OS1/OS2 Gul
Varenr:  O2073.5
Lagerbeholdning:
5 på lager
120,00 eks. mva
Kjøp
O2073.7.5 EFB ElektronikO2073.7.5 Fiberpatch 9/125 SC-ST -  7,5 m LSZH Singlemode Duplex OS1/OS2 Gul
Varenr:  O2073.7.5
Lagerbeholdning:
5 på lager
130,00 eks. mva
Kjøp
 
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.