Vi har åpent fra 07:00-16:00  (man-fre)
Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
36633 55892 55896 33721 55900 33729 37685 32266
Pris Du sparerAntall  
O2073.1 EFB ElektronikO2073.1 Fiberpatch 9/125 SC-ST -  1,0 m LSZH Singlemode Duplex OS1/OS2 Gul
Varenr:  O2073.1
Lagerbeholdning:
13 på lager
100,00 eks. mva
Kjøp
LET-OS2-ST/SC-Y01 DirektronikLET-OS2-ST/SC-Y01 Fiberpatch 9/125 SC-ST -  1,0 m LSZH Singlemode Duplex OS1/OS2 Gul
Varenr:  LET-OS2-ST/SC-Y01
Lagerbeholdning:
Forventet til lager 19.01.2018
100,00 eks. mva
Kjøp
LET-OS2-ST/SC-Y02 DirektronikLET-OS2-ST/SC-Y02 Fiberpatch 9/125 SC-ST -  2,0 m LSZH Singlemode Duplex OS1/OS2 Gul
Varenr:  LET-OS2-ST/SC-Y02
Lagerbeholdning:
Ubekreftet 30.01.2018
105,00 eks. mva
Kjøp
O2073.2 EFB ElektronikO2073.2 Fiberpatch 9/125 SC-ST -  2,0 m LSZH Singlemode Duplex OS1/OS2 Gul
Varenr:  O2073.2
Lagerbeholdning:
6 på lager
105,00 eks. mva
Kjøp
LET-OS2-ST/SC-Y03 DirektronikLET-OS2-ST/SC-Y03 Fiberpatch 9/125 SC-ST -  3,0 m LSZH Singlemode Duplex OS1/OS2 Gul
Varenr:  LET-OS2-ST/SC-Y03
Lagerbeholdning:
Forventet til lager 19.01.2018
110,00 eks. mva
Kjøp
O2073.3 EFB ElektronikO2073.3 Fiberpatch 9/125 SC-ST -  3,0 m LSZH Singlemode Duplex OS1/OS2 Gul
Varenr:  O2073.3
Lagerbeholdning:
4 på lager
110,00 eks. mva
Kjøp
O2073.5 EFB ElektronikO2073.5 Fiberpatch 9/125 SC-ST -  5,0 m LSZH Singlemode Duplex OS1/OS2 Gul
Varenr:  O2073.5
Lagerbeholdning:
5 på lager
120,00 eks. mva
Kjøp
O2073.7.5 EFB ElektronikO2073.7.5 Fiberpatch 9/125 SC-ST -  7,5 m LSZH Singlemode Duplex OS1/OS2 Gul
Varenr:  O2073.7.5
Lagerbeholdning:
5 på lager
130,00 eks. mva
Kjøp
 
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.