PICKUP  POINT  ENEBAKKVEIEN 117B, OSLO - ÅPENT 07:00-16:00 (MAN-FRE)

Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
<< 1 2 3
55908 59884
Pris Antall  
LET-OS2-ST/ST-Y05 Direktronik17-0275 Fiberpatch 9/125 ST-ST -  5,0 m LSZH Singlemode Duplex OS1/OS2 Gul
Varenr:  LET-OS2-ST/ST-Y05
Lagerbeholdning:
3 på lager
110,00
Kjøp
O1022.2 EFB ElektronikO1022.2 FiberpatchSC Fiber Pigtail Set 12 farger SC 9/125&#181; OS2, 2m
Varenr:  O1022.2
Lagerbeholdning:
Bestillingsvare (9 dager)
230,00
Kjøp
 
<< 1 2 3
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.