Vi har åpent fra 07:00-16:00  (man-fre)
Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >>
57928 57998 55100 32570 33319 57881 58022 55104 57932 57936 58002 55108 32729 33323 55192 57940 57944 58006 55112 32725 33327 55196 58010 55116 57920
Pris Antall  
LET-OM4-LC/LC-A15 Direktronik17-1614 Fiberpatch 50/125 LC-LC -  15 m LSZH Multimode Duplex OM4 Aqua
Varenr:  LET-OM4-LC/LC-A15
Lagerbeholdning:
Forventet til lager 03.05.2018
Nyheter
360,00 eks. mva
Kjøp
LET-OM2-LC/LC-O02 Direktronik90-5692 Fiberpatch 50/125 LC-LC -  2 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  LET-OM2-LC/LC-O02
Lagerbeholdning:
Ikke på lager (5 dager)
Nyheter
100,00 eks. mva
Kjøp
LET-OM3-LC/LC-A02 Direktronik17-1306 Fiberpatch 50/125 LC-LC -  2 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  LET-OM3-LC/LC-A02
Lagerbeholdning:
20+ på lager
110,00 eks. mva
Kjøp
O0310.2 EFB ElektronikO0310.2 Fiberpatch 50/125 LC-LC -  2,0 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O0310.2
Lagerbeholdning:
15 på lager
100,00 eks. mva
Kjøp
O0312.2 EFB ElektronikO0312.2 Fiberpatch 50/125 LC-LC -  2,0 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  O0312.2
Lagerbeholdning:
20+ på lager
110,00 eks. mva
Kjøp
LET-OM4-LC/LC-A02 Direktronik17-1604 Fiberpatch 50/125 LC-LC -  2,0 m LSZH Multimode Duplex OM4 Aqua
Varenr:  LET-OM4-LC/LC-A02
Lagerbeholdning:
Forventet til lager 03.05.2018
Nyheter
120,00 eks. mva
Kjøp
LET-OM2-LC/LC-O20 Direktronik90-5698 Fiberpatch 50/125 LC-LC -  20 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  LET-OM2-LC/LC-O20
Lagerbeholdning:
Ikke på lager (5 dager)
Nyheter
210,00 eks. mva
Kjøp
LET-OM3-LC/LC-A20 Direktronik17-1320 Fiberpatch 50/125 LC-LC -  20 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  LET-OM3-LC/LC-A20
Lagerbeholdning:
6 på lager
300,00 eks. mva
Kjøp
LET-OM4-LC/LC-A20 Direktronik17-1616 Fiberpatch 50/125 LC-LC -  20 m LSZH Multimode Duplex OM4 Aqua
Varenr:  LET-OM4-LC/LC-A20
Lagerbeholdning:
Forventet til lager 03.05.2018
Nyheter
440,00 eks. mva
Kjøp
LET-OM4-LC/LC-A25 Direktronik17-1618 Fiberpatch 50/125 LC-LC -  25 m LSZH Multimode Duplex OM4 Aqua
Varenr:  LET-OM4-LC/LC-A25
Lagerbeholdning:
Bestillingsvare (5 dager)
Nyheter
575,00 eks. mva
Kjøp
LET-OM2-LC/LC-O03 Direktronik90-5693 Fiberpatch 50/125 LC-LC -  3 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  LET-OM2-LC/LC-O03
Lagerbeholdning:
Ikke på lager (5 dager)
Nyheter
110,00 eks. mva
Kjøp
LET-OM3-LC/LC-A03 Direktronik17-1310 Fiberpatch 50/125 LC-LC -  3 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  LET-OM3-LC/LC-A03
Lagerbeholdning:
20+ på lager
115,00 eks. mva
Kjøp
O0310.3 EFB ElektronikO0310.3 Fiberpatch 50/125 LC-LC -  3,0 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O0310.3
Lagerbeholdning:
10 på lager
110,00 eks. mva
Kjøp
O0312.3 EFB ElektronikO0312.3 Fiberpatch 50/125 LC-LC -  3,0 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  O0312.3
Lagerbeholdning:
17 på lager
120,00 eks. mva
Kjøp
LET-OM4-LC/LC-A03 Direktronik17-1606 Fiberpatch 50/125 LC-LC -  3,0 m LSZH Multimode Duplex OM4 Aqua
Varenr:  LET-OM4-LC/LC-A03
Lagerbeholdning:
Forventet til lager 03.05.2018
140,00 eks. mva
Kjøp
LET-OM4-LC/LC-A30 Direktronik17-1620 Fiberpatch 50/125 LC-LC -  30 m LSZH Multimode Duplex OM4 Aqua
Varenr:  LET-OM4-LC/LC-A30
Lagerbeholdning:
Bestillingsvare (5 dager)
Nyheter
675,00 eks. mva
Kjøp
LET-OM4-LC/LC-A35 Direktronik17-1622 Fiberpatch 50/125 LC-LC -  35 m LSZH Multimode Duplex OM4 Aqua
Varenr:  LET-OM4-LC/LC-A35
Lagerbeholdning:
Bestillingsvare (5 dager)
Nyheter
775,00 eks. mva
Kjøp
LET-OM2-LC/LC-O05 Direktronik90-5694 Fiberpatch 50/125 LC-LC -  5 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  LET-OM2-LC/LC-O05
Lagerbeholdning:
Ikke på lager (5 dager)
Nyheter
120,00 eks. mva
Kjøp
LET-OM3-LC/LC-A05 Direktronik17-1312 Fiberpatch 50/125 LC-LC -  5 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  LET-OM3-LC/LC-A05
Lagerbeholdning:
13 på lager
115,00 eks. mva
Kjøp
O0310.5 EFB ElektronikO0310.5 Fiberpatch 50/125 LC-LC -  5,0 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O0310.5
Lagerbeholdning:
10 på lager
120,00 eks. mva
Kjøp
O0312.5 EFB ElektronikO0312.5 Fiberpatch 50/125 LC-LC -  5,0 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  O0312.5
Lagerbeholdning:
20+ på lager
140,00 eks. mva
Kjøp
LET-OM4-LC/LC-A05 Direktronik17-1608 Fiberpatch 50/125 LC-LC -  5,0 m LSZH Multimode Duplex OM4 Aqua
Varenr:  LET-OM4-LC/LC-A05
Lagerbeholdning:
Forventet til lager 03.05.2018
180,00 eks. mva
Kjøp
LET-OM2-LC/LC-O07 Direktronik90-5695 Fiberpatch 50/125 LC-LC -  7 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  LET-OM2-LC/LC-O07
Lagerbeholdning:
Ikke på lager (5 dager)
Nyheter
130,00 eks. mva
Kjøp
LET-OM3-LC/LC-A07 Direktronik17-1314 Fiberpatch 50/125 LC-LC -  7 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  LET-OM3-LC/LC-A07
Lagerbeholdning:
20+ på lager
165,00 eks. mva
Kjøp
LET-OM4-LC/LC-A07 Direktronik17-1610 Fiberpatch 50/125 LC-LC -  7,0 m LSZH Multimode Duplex OM4 Aqua
Varenr:  LET-OM4-LC/LC-A07
Lagerbeholdning:
Forventet til lager 03.05.2018
Nyheter
230,00 eks. mva
Kjøp
 
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >>
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.