Vi har åpent fra 07:00-16:00  (man-fre)
Sortèr på:
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >>
33323 41553 48756 32725 33327 41541 33234 33331 41557 32455 33335 41561 32998 33339 41565 33431 33343 48556 48748 32419 47090 32423 34252 47098 32427
Pris Du sparerAntall  
O0312.3 EFB ElektronikO0312.3 Fiberpatch 50/125 LC-LC -  3,0 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  O0312.3
Lagerbeholdning:
Forventet til lager 21.11.2017
120,00 eks. mva
Kjøp
O0319.3 EFB ElektronikO0319.3 Fiberpatch 50/125 LC-LC -  3,0 m LSZH Multimode Duplex OM4 Fiolett
Varenr:  O0319.3
Lagerbeholdning:
Bestillingsvare (7 dager)
140,00 eks. mva
Kjøp
O0312.4 EFB ElektronikO0312.4 Fiberpatch 50/125 LC-LC -  4,0 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  O0312.4
Lagerbeholdning:
Bestillingsvare (6 dager)
130,00 eks. mva
Kjøp
O0310.5 EFB ElektronikO0310.5 Fiberpatch 50/125 LC-LC -  5,0 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O0310.5
Lagerbeholdning:
10 på lager
120,00 eks. mva
Kjøp
O0312.5 EFB ElektronikO0312.5 Fiberpatch 50/125 LC-LC -  5,0 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  O0312.5
Lagerbeholdning:
2 på lager
140,00 eks. mva
Kjøp
O0319.5 EFB ElektronikO0319.5 Fiberpatch 50/125 LC-LC -  5,0 m LSZH Multimode Duplex OM4 Fiolett
Varenr:  O0319.5
Lagerbeholdning:
Bestillingsvare (7 dager)
180,00 eks. mva
Kjøp
O0310.7.5 EFB ElektronikO0310.7.5 Fiberpatch 50/125 LC-LC -  7,5 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O0310.7.5
Lagerbeholdning:
7 på lager
135,00 eks. mva
Kjøp
O0312.7.5 EFB ElektronikO0312.7.5 Fiberpatch 50/125 LC-LC -  7,5 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  O0312.7.5
Lagerbeholdning:
7 på lager
170,00 eks. mva
Kjøp
O0319.7.5 EFB ElektronikO0319.7.5 Fiberpatch 50/125 LC-LC -  7,5 m LSZH Multimode Duplex OM4 Fiolett
Varenr:  O0319.7.5
Lagerbeholdning:
Bestillingsvare (7 dager)
230,00 eks. mva
Kjøp
O0310.10 EFB ElektronikO0310.10 Fiberpatch 50/125 LC-LC - 10 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O0310.10
Lagerbeholdning:
8 på lager
150,00 eks. mva
Kjøp
O0312.10 EFB ElektronikO0312.10 Fiberpatch 50/125 LC-LC - 10 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  O0312.10
Lagerbeholdning:
6 på lager
200,00 eks. mva
Kjøp
O0319.10 EFB ElektronikO0319.10 Fiberpatch 50/125 LC-LC - 10 m LSZH Multimode Duplex OM4 Fiolett
Varenr:  O0319.10
Lagerbeholdning:
Bestillingsvare (7 dager)
280,00 eks. mva
Kjøp
O0310.15 EFB ElektronikO0310.15 Fiberpatch 50/125 LC-LC - 15 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O0310.15
Lagerbeholdning:
7 på lager
180,00 eks. mva
Kjøp
O0312.15 EFB ElektronikO0312.15 Fiberpatch 50/125 LC-LC - 15 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  O0312.15
Lagerbeholdning:
16 på lager
240,00 eks. mva
Kjøp
O0319.15 EFB ElektronikO0319.15 Fiberpatch 50/125 LC-LC - 15 m LSZH Multimode Duplex OM4 Fiolett
Varenr:  O0319.15
Lagerbeholdning:
Bestillingsvare (7 dager)
380,00 eks. mva
Kjøp
O0310.20 EFB ElektronikO0310.20 Fiberpatch 50/125 LC-LC - 20 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O0310.20
Lagerbeholdning:
20+ på lager
210,00 eks. mva
Kjøp
O0312.20 EFB ElektronikO0312.20 Fiberpatch 50/125 LC-LC - 20 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  O0312.20
Lagerbeholdning:
Bestillingsvare (7 dager)
300,00 eks. mva
Kjøp
O0312.25 EFB ElektronikO0312.25 Fiberpatch 50/125 LC-LC - 25 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  O0312.25
Lagerbeholdning:
Bestillingsvare (7 dager)
360,00 eks. mva
Kjøp
O0312.30 EFB ElektronikO0312.30 Fiberpatch 50/125 LC-LC - 30 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  O0312.30
Lagerbeholdning:
Bestillingsvare (7 dager)
420,00 eks. mva
Kjøp
O0320.0.50 EFB ElektronikO0320.0.5 Fiberpatch 50/125 LC-SC -  0,5 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O0320.0.50
Lagerbeholdning:
7 på lager
85,00 eks. mva
Kjøp
O0314.0.5 EFB ElektronikO0314.0.5 Fiberpatch 50/125 LC-SC -  0,5 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  O0314.0.5
Lagerbeholdning:
10 på lager
90,00 eks. mva
Kjøp
O0320.1 EFB ElektronikO0320.1 Fiberpatch 50/125 LC-SC -  1,0 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O0320.1
Lagerbeholdning:
3 på lager
90,00 eks. mva
Kjøp
O0314.1 EFB ElektronikO0314.1 Fiberpatch 50/125 LC-SC -  1,0 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  O0314.1
Lagerbeholdning:
8 på lager
100,00 eks. mva
Kjøp
O0314.1.5 EFB ElektronikO0314.1.5 Fiberpatch 50/125 LC-SC -  1,5 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  O0314.1.5
Lagerbeholdning:
3 på lager
105,00 eks. mva
Kjøp
O0320.2 EFB ElektronikO0320.2 Fiberpatch 50/125 LC-SC -  2,0 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O0320.2
Lagerbeholdning:
10 på lager
100,00 eks. mva
Kjøp
 
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >>
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.