Vi har åpent fra 07:00-16:00  (man-fre)
Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >>
33234 33331 32455 32998 33339 33431 58026 32419 55120 47090 57948 58030 55124 57952 55128 58050 55132 57972 58054 55136 57976 58034 55140 32427 57956
Pris Antall  
O0310.7.5 EFB ElektronikO0310.7.5 Fiberpatch 50/125 LC-LC -  7,5 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O0310.7.5
Lagerbeholdning:
3 på lager
135,00 eks. mva
Kjøp
O0312.7.5 EFB ElektronikO0312.7.5 Fiberpatch 50/125 LC-LC -  7,5 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  O0312.7.5
Lagerbeholdning:
7 på lager
170,00 eks. mva
Kjøp
O0310.10 EFB ElektronikO0310.10 Fiberpatch 50/125 LC-LC - 10 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O0310.10
Lagerbeholdning:
4 på lager
150,00 eks. mva
Kjøp
O0310.15 EFB ElektronikO0310.15 Fiberpatch 50/125 LC-LC - 15 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O0310.15
Lagerbeholdning:
4 på lager
180,00 eks. mva
Kjøp
O0312.15 EFB ElektronikO0312.15 Fiberpatch 50/125 LC-LC - 15 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  O0312.15
Lagerbeholdning:
16 på lager
240,00 eks. mva
Kjøp
O0310.20 EFB ElektronikO0310.20 Fiberpatch 50/125 LC-LC - 20 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O0310.20
Lagerbeholdning:
20+ på lager
210,00 eks. mva
Kjøp
LET-OM2-LC/SC-O00.5 Direktronik90-5670 Fiberpatch 50/125 LC-SC -  0,5 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  LET-OM2-LC/SC-O00.5
Lagerbeholdning:
Ikke på lager (5 dager)
85,00 eks. mva
Kjøp
O0320.0.50 EFB ElektronikO0320.0.5 Fiberpatch 50/125 LC-SC -  0,5 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O0320.0.50
Lagerbeholdning:
5 på lager
85,00 eks. mva
Kjøp
LET-OM3-LC/SC-A00.5 Direktronik17-1327 Fiberpatch 50/125 LC-SC -  0,5 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  LET-OM3-LC/SC-A00.5
Lagerbeholdning:
12 på lager
90,00 eks. mva
Kjøp
O0314.0.5 EFB ElektronikO0314.0.5 Fiberpatch 50/125 LC-SC -  0,5 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  O0314.0.5
Lagerbeholdning:
3 på lager
90,00 eks. mva
Kjøp
LET-OM4-LC/SC-L00.5 Direktronik17-1180 Fiberpatch 50/125 LC-SC -  0,5 m LSZH Multimode Duplex OM4 Lilla
Varenr:  LET-OM4-LC/SC-L00.5
Lagerbeholdning:
10 på lager
80,00 eks. mva
Kjøp
LET-OM2-LC/SC-O01 Direktronik90-5671 Fiberpatch 50/125 LC-SC -  1 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  LET-OM2-LC/SC-O01
Lagerbeholdning:
Forventet til lager 28.05.2018
90,00 eks. mva
Kjøp
LET-OM3-LC/SC-A01 Direktronik17-1330 Fiberpatch 50/125 LC-SC -  1 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  LET-OM3-LC/SC-A01
Lagerbeholdning:
20+ på lager
100,00 eks. mva
Kjøp
LET-OM4-LC/SC-L01 Direktronik17-1182 Fiberpatch 50/125 LC-SC -  1,0 m LSZH Multimode Duplex OM4 Lilla
Varenr:  LET-OM4-LC/SC-L01
Lagerbeholdning:
10 på lager
100,00 eks. mva
Kjøp
LET-OM3-LC/SC-A01.5 Direktronik17-1331 Fiberpatch 50/125 LC-SC -  1.5 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  LET-OM3-LC/SC-A01.5
Lagerbeholdning:
2 på lager
105,00 eks. mva
Kjøp
LET-OM2-LC/SC-O10 Direktronik90-5676 Fiberpatch 50/125 LC-SC -  10 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  LET-OM2-LC/SC-O10
Lagerbeholdning:
Ikke på lager (5 dager)
150,00 eks. mva
Kjøp
LET-OM3-LC/SC-A10 Direktronik17-1340 Fiberpatch 50/125 LC-SC -  10 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  LET-OM3-LC/SC-A10
Lagerbeholdning:
10 på lager
200,00 eks. mva
Kjøp
LET-OM4-LC/SC-L10 Direktronik17-1192 Fiberpatch 50/125 LC-SC -  10 m LSZH Multimode Duplex OM4 Lilla
Varenr:  LET-OM4-LC/SC-L10
Lagerbeholdning:
4 på lager
275,00 eks. mva
Kjøp
LET-OM2-LC/SC-O15 Direktronik90-5677 Fiberpatch 50/125 LC-SC -  15 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  LET-OM2-LC/SC-O15
Lagerbeholdning:
Forventet til lager 28.05.2018
180,00 eks. mva
Kjøp
LET-OM3-LC/SC-A15 Direktronik17-1341 Fiberpatch 50/125 LC-SC -  15 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  LET-OM3-LC/SC-A15
Lagerbeholdning:
10 på lager
240,00 eks. mva
Kjøp
LET-OM4-LC/SC-L15 Direktronik17-1194 Fiberpatch 50/125 LC-SC -  15 m LSZH Multimode Duplex OM4 Lilla
Varenr:  LET-OM4-LC/SC-L15
Lagerbeholdning:
5 på lager
360,00 eks. mva
Kjøp
LET-OM2-LC/SC-O02 Direktronik90-5672 Fiberpatch 50/125 LC-SC -  2 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  LET-OM2-LC/SC-O02
Lagerbeholdning:
Ikke på lager (5 dager)
100,00 eks. mva
Kjøp
LET-OM3-LC/SC-A02 Direktronik17-1332 Fiberpatch 50/125 LC-SC -  2 m LSZH Multimode Duplex OM3 Aqua
Varenr:  LET-OM3-LC/SC-A02
Lagerbeholdning:
16 på lager
110,00 eks. mva
Kjøp
O0320.2 EFB ElektronikO0320.2 Fiberpatch 50/125 LC-SC -  2,0 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr:  O0320.2
Lagerbeholdning:
4 på lager
100,00 eks. mva
Kjøp
LET-OM4-LC/SC-L02 Direktronik17-1184 Fiberpatch 50/125 LC-SC -  2,0 m LSZH Multimode Duplex OM4 Lilla
Varenr:  LET-OM4-LC/SC-L02
Lagerbeholdning:
10 på lager
120,00 eks. mva
Kjøp
 
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >>
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.